بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نامجو مطلق: استقلال در دوحه معادلات را بر هم می‌زند
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 11:29
نامجو مطلق: استقلال در دوحه معادلات را بر هم می‌زند
پیشکسوت باشگاه استقلال با انتقاد از مدیران سابق استقلال گفت که اگر فتحی زودتر به استقلال می آمد، مشکلات این باشگاه را حل می کرد.

به گزارش "توپ 90"،  مجید نامجومطلق ملی پوش سابق استقلال در گفت وگویی با سایت رسمی باشگاه استقلال گفت : مدیریت تازه استقلال با وجود آنکه زمان کافی در اختیار نداشت ، ولی با جدیت و تلاش وافر توانست در مدتی کوتاه بسیاری از مشکلات را مرتفع کند که جای تقدیر دارد و امیدوارم استقلالی های واقعی و دلسوز از برنامه های امیرحسین فتحی حمایت کنند.


وی افزود : بنده آقای فتحی را کاملا می شناسم و باور دارم که ایشان یکی از مدیران دلسوز و زحمتکش است که آموزه های مدیریتی را بلد است و کاش وی زودتر از اینها سکان هدایت باشگاه را دردست می گرفت . باور دارم اگروی سه ماه زودتر می امد ، برخی از بازیکنان کلیدی که استقلال را ترک کردند ، در این تیم می ماندند و شفر دستش بازتر بود.


این چهره نام آشنای فوتبال کشورمان در ادامه گفت : به سبب ناکارایی مدیران قبلی ، بدهی ها انباشته شد و فتحی و همکارانش به ناچار این بارسنگین را بردوش کشیدند و بنده شاهد بودم که برای رفع موانع چقدر مرارت کشیدند و رایزنی کردند. از یک سو باید نفراتی را برای جایگزین کردن تیام ، جباروف ، امید ابراهیمی و مجید حسینی جذب می کردند و از سویی دیگر باید به اولتیماتوم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر صاف کردن بدهی ها به تکاپو می افتادند. شاید اینکار به زبان آسان باشد ولی در عمل واقعا کار شاقی است ، آن هم در فاصله ناچیز.


وی با تاکید بر اینکه مدیریت در فوتبال حرف نخست را می زند ، اضافه کرد: اکنون شرایط بسیار حساس است و باید پیش کسوتان و استقلالی های دلسوز دست مدیریت جدید را بگیرند تا ایشان بتواند با اراده و انرژی مضاعف ، چرخ باشگاه ریشه دار و مردمی استقلال را راحت تر بحرکت در آورد.


بنده با ضرس قاطع اعلام می کنم که نه با مدیران قبلی عناد داشتم و نه با مدیریت جدید حشر و نشر دارم ، ولی باید با واقعیت ها زندگی کرد و انصاف رامدنظر داشت . برهیچکس پوشیده نیست که مدیریت قبلی اصلا کارامد نبود و اگر با نفرات جداشده ، قرار داد حرفه ای می بستند قطعا آنها اکنون دراستقلالی ماندنی شده بودند. ضمن اینکه آنقدر این دست و آن دست کردند که بدهی ها روز به روز بیشتر شد و همه این مشکلات به مدیریت آقای فتحی رسید.


نامجو مطلق در ادامه اظهار داشت : متاسفانه بعضا مدیرانی در باشگاهها بکار گماشته می شوند که الفبای مدیریت فوتبال را بلد نیستند و چوبش را میلیونها هوادار می خورند که در استقلال این مسئله بخوبی دیده شد .بهرحال مدیر جدید استقلال مردی توانمند و دلسوز است و ما باید ایشان و هرفردی که با خلوص نیت کار می کند ، حمایت کنیم و نباید با یک شکست تصور کنیم حباب آرزوهایمان ترکیده و دنیا به آخر رسیده است .


وی افزود: اگر فلش بک به چندماه پیش بزنیم بخوبی بیاد می آوریم زمانی که تیم ها در حال آماده سازی بودند ، استقلال به سبب ناتوانی مدیرانش به این در و آن در می زد و برای حفظ بازیکنانی مثل تیام ، جباروف ودیگران زمان های طلایی را از دست می داد . بهرحال اکنون شرایط بسیار خطیر است و بنده معتقدم که باید از گذشته درس عبرت بگیریم و تلاش کنیم تا استقلال بتواند به روزهای طلایی برگردد.


ملی پوش سالهای دور استقلال در پایان گفت : بازی برگشت در قطر آسان نیست و السد تیمی است که در منطقه غرب یک مدعی توانمند بشمار می رود ولی در فوتبال هرچیزی ممکن است رخ بدهد و امیدوارم که شفر و بازیکنان در دوحه معادلات را برهم بزنند .