بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی والنسیا 3 - خیخون 0 (دبل سانتی مینا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قائدی و آذری آلترناتیوهای جوان ترکیب شفر(عکس)
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 11:17
قائدی و آذری آلترناتیوهای جوان ترکیب شفر(عکس)
دو بازیکن جوان استقلال شانس زیادی برای حضور در ترکیب تیم شفر دارند.

به گزارش "توپ 90"، بازیکنان جوان و مستعد رختکن استقلال کار شفر را برای ایجاد فضای رقابتی آسان کرده است. سرمربی استقلال در رختکن خود بازیکنان زیادی در اختیار دارد که می تواند روی آنها برای افزایش کیفیت تمرین و البته آینده سازی در استقلال حساب کند.


مهدی قائدی و رضا آذری دو بازیکنی هستند که در این میان در کنار استعداد بالا، توجه شفر را نیز به همراه دارند. قائدی قبل از مصدومیت یکی از بازیکنان مورد علاقه شفر بود و بارها برای استقلال به میدان رفت.


آذری نیز با شروع فصل جدید در استقلال وضعیت مشابهی دارد و شفر در چند مقطع فصل به او به عنوان بازیکن ذخیره فرصت حضور در زمین را داده است.


هر دو بازیکن البته رقیبان سر سخت و قدرتمندی برای رسیدن به ترکیب اصلی دارند اما با توجه به علاقه شفر به این دو چهره، هر دو بازیکن آلترناتیوهای جدی برای حضور در ترکیب اصلی خواهند بود.


آذری می تواند در دو پست هافبک دفاعی و هافبک تهاجمی جانشین مهره های استقلال شود و قائدی نیز در دو سمت خط حمله می تواند به تیم شفر کمک کند تا این دو بازیکن جوان، با امیدواری به آینده و البته رسیدن به ترکیب اصلی در تمرینات و دیدارهای دوستانه حاضر شوند.


عکس رضا سعیدی پور