بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 29 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 0 - ساسولو 0 (گزارش اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نقی‌زاده: دوست دارم تراکتورسازی قهرمان لیگ شود
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 11:06
نقی‌زاده: دوست دارم تراکتورسازی قهرمان لیگ شود
کاپیتان پارس جنوبی جم اعتقاد دارد اگر مشکلات مالی تیمش به صورت ساختاری برطرف نشود، این تیم بحرانی عجیب روبه رو خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، تیم پارس جنوبی جم این روزها خودش را برای حضور در رقابت های جام حذفی و دیدار با پیکان آماده می کند. میثم نقی زاده هافبک باتجربه زردپوشان جم درباره شرایط پارس جنوبی عنوان کرد: شرایط خوبی داریم. تمرینات منظمی را پشت سر می گذاریم و آماده می شویم تا مقابل پیکان عملکرد خوبی داشته باشیم.


وی ادامه داد: پیکان تیم خوب و قدرتمندی است. این تیم مربی بادانش و بازیکنان خوبی دارد اما تلاش می کنیم تا بتوانیم با تمرینات مان در روزهای آینده روز خوبی را سپری کنیم و نتیجه مطلوبی بگیریم.

جام حذفی شرایطش طوری است که با 5 بازی می شود فینالیست و حتی قهرمان شد. شما دیدید که سال گذشته هم خونه به خونه به فینال رسید و تلاش می کنیم ما نیز چنین شرایطی را تجربه کنیم.


کاپیتان پارس جنوبی با اشاره به مشکلات این تیم تاکید کرد: مشکلات ما بستگی به عواملی دارد که در شهرستان جم حضور دارند. باید برنامه ریزی مناسبی انجام شود و امکانات خوبی در اختیارمان قرار بگیرد تا در اینده مشکلات ادامه پیدا نکند. اگر شرایط مالی پارس جنوبی را کنترل نکنند، این تیم به بحرانی عجیب می رود. البته آقای رضاییان مدیرعامل باشگاه زحمات زیادی می کشد و امیدوارم یکبار برای همیشه این مشکلات برطرف شود.


نقی زاده که سابقه حضور در پرسپولیس را دارد، درباره شانس این تیم برای موفقیت مقابل الدحیل قطر گفت: من بازی رفت پرسپولیس و الدحیل را تماشا کردم. آنها بازی خوبی کردند و همه دوست داریم که در تهران مقابل چشم هواداران نتیجه خوبی به دست آید و پرسپولیس به دور بعدی برسد.


هافبک پارس جنوبی که اصالتا تبریزی است، درباره شرایط تراکتورسازی هم افزود: زنوزی که باشگاه تراکتورسازی را در اختیار گرفته، آدمی ورزشی و فوتبالی است. او به خوبی توانسته تیم را مدیریت کند و تیم خوبی بسته اند. واقعا امسال دوست دارم تراکتورسازی عنوان قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کند.