بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فتحی: نامه پرو پئیچ هنوز به باشگاه نرسیده است
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 10:20
فتحی: نامه پرو پئیچ هنوز به باشگاه نرسیده است
مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید هنوز نامه‌ای به باشگاه استقلال مبنی بر جریمه ۷۰۰ هزار دلاری ارسال نشده است.

به گزارش "توپ 90"، پروپئیچ با قراردادی دو ساله در سال ۹۴ به استقلال پیوست و در مدت زمان حضورش در جمع آبی‌های پایتخت، برای این تیم ۵ گل به ثمر رساند. در فصل دوم این بازیکن مورد تایید منصوریان قرار نگرفت و با قرار گرفتن نام این بازیکن در لیست مازاد استقلال، او راهی کشورش شد. پس از آن پروپئیچ با شکایت به فیفا خواستار پرداخت مطالبات خود شد که به نظر می‌رسد فیفا به نفع این بازیکن رای داده و استقلال مجبور به پرداخت ۳۶۴ هزار دلار است.

البته هنوز نامه‌ای نه به باشگاه استقلال و نه به فدراسیون فوتبال مبنی بر جریمه شدن استقلال در این پرونده فرستاده نشده است.

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌و گو با ایسنا درباره جریمه این باشگاه در پرونده پروپئیچ اظهار کرد: فعلا نامه‌ای برای باشگاه نیامده است و باید نامه بیاید تا ما آن را پیگیری کنیم. البته ما می‌دانیم که باشگاه در این پرونده جریمه شده است.

وی ادامه داد: دوستانی که پیگیر کارهای باشگاه استقلال هستند، این پرونده را دنبال می‌کنند و در حال انجام کارهای آن هستیم تا هر چه زودتر این پرونده هم بسته شود. جریمه‌ای که باشگاه در پرونده پروپئیچ متمحل شده است، ۳۶۴ هزار دلار است که وکلای باشگاه پیگیر آن هستند تا استقلال این پرونده را هم پشت سر بگذارد.