بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سنگال 0 - الجزایر 1 (فینال جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فریادهای پروفسور پس از هالیدی (عکس)
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 10:11
فریادهای پروفسور پس از هالیدی (عکس)
برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس پس از حضور در اجلاس مربیان حاضر در لیگ قهرمانان به تمرینات بازگشته است.

به گزارش "توپ 90"، هفته گذشته برانکو ایوانکوویچ به همراه وینفرد شفر راهی چین شد تا در اجلاس مربیان شرکت کند. در نبود او کریم باقری، زلاتکو ایوانکوویچ و مارکو استیلینوویچ بازیکنان را تمرین می دادند اما جای خالی برانکو نیز کاملا مشهود بود.

 

پرسپولیسی ها حتی در این مدت یک بازی دوستانه هم انجام دادند و توانستند با 7 گل حریف دسته سومی را از پیش رو بردارند. به جز این اتفاق، یک درگیری کوچک نیز در بین بازیکنان پرسپولیس رخ داد که عجیب به نظر می رسید.

 

روز گذشته برانکو پس از حدود یک هفته در تمرین تیم پرسپولیس شرکت کرد و با انگیزه بالا بازیکنان را تمرین می داد. او که به خوبی بر ارزش 2 بازی آینده مقابل نساجی و الدحیل واقف است، از شاگردانش تلاش و انگیزه بیشتر را می خواست. در این 2 بازی و مخصوصا در جدال با الدحیل، گل نخوردن بسیار مهم است و برانکو از خط دفاعی تیمش انتظار دارد پس از 2 ناکامی متوالی در بسته نگه داشتن دروازه، در این 2 بازی کلین شیت کنند.

 

 

در هفته های گذشته وضعیت چمن ورزشگاه شهید کاظمی دچار مشکل شده و برانکو چند بار مجبور به تعطیل کردن تمرین شد. این در حالی است که پیش تر به دلیل وضعیت چمن نامناسب استادیوم درفشی فر، قرمزها به شهید کاظمی آمدند اما به نظر نتوانسته اند نگهداری خوبی از چمن آن داشته باشند.