بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عزت اللهی: زمین تمرین و لباس امکانات اولیه فوتبال است!
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 09:11
عزت اللهی: زمین تمرین و لباس امکانات اولیه فوتبال است!
هافبک تیم ملی فوتبال اعلام کرد دیدار با ازبکستان به روند آماده سازی شاگردان کی روش کمک می کند.

به گزارش "توپ 90"،  سعید عزت اللهی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال عنوان کرد: این اولین اردوی آماده سازی تیم ملی بعد از جام جهانی است و زیر نظر آقای کی روش کارهای تاکتیکی و تکنیکی انجام می دهیم و سطح خود را ارتقا می دهیم. فکر می کنم بازی دوستانه با ازبکستان برای گام اول خوب باشد. باید از تجارب خود در گذشته استفاده کنیم و البته آن را ارتقا دهیم تا این بازی خوب برای تیم ملی مثمرثمر واقع شود و قطعا از نظر فنی کمک می کند.


وی درباره اینکه ازبک ها با تیم امیدشان به مصاف ایران می آیند، تاکید کرد: فکر نمی کنم اینطور باشد. چون یکی از هم تیمی های سابق من در روسیه به تیم ملی ازبکستان دعوت شده است.


هافبک تیم ملی فوتبال با اشاره به شانس ایران برای قهرمانی در آسیا تاکید کرد: قطعا همه هدف ما این است که طلسم قهرمانی در آسیا را بشکنیم و برای مردم عزیزمان که در این مدت خیلی حمایت وهمراهی کردند مقام قهرمانی را به ارمغان بیاوریم. اگرچه از نظر امکانات در حد ایده آل نیستیم اما می خواهیم نمایش خوبی که درجام جهانی داشتیم را در جام ملت ها و حتی چند برابر بهتر را اجرا کنیم و موفق باشیم. امیدوارم خودمان را خوب آماده کنیم تا شرمنده مردم نشویم چرا که آنها از ما انتظار دارند.


عزت اللهی درباره مشکلات تیم ملی بیان کرد: یکی از مهم ترین بحث هایی که در تیم ملی مبهم است، وضعیت لباس های تیم ملی است.ما هنوز نمی دانیم تکلیف لباس ها چیست. همین لباس هایی که برتن داریم با تلاش های آقای کی روش به ما داده شده و اینها را برای جام جهانی تدارک دیده بودند. از طرف دیگر زمین تمرین ما فعلا فقط استادیوم ازادی است و چمن مناسب دیگری وجود ندارد. بحث هایی هم مربوط به کادرفنی و بازیکنان است اما این دو موردی که گفتم مربوط به من بازیکن است و امکانات اولیه ای محسوب می شود که در هر کشوری وجود دارد.


وی درباره حضورش در ردینگ انگلیس افزود: خداراشکر قرارداد من نهایی شده است. بعد از اردوی تیم ملی برای ویزای کارم به فرانسه می روم و از آنجا به انگلیس پرواز می کنم.