بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی منچستریونایتد 4 - لیدز 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توبیخ بیرانوند در آرای جدید کمیته انضباطی
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 09:08
توبیخ بیرانوند در آرای جدید کمیته انضباطی
کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف لیگ برتری فوتبال صادر کرد.

به گزارش "توپ 90" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال دیدار تیم های خونه به خونه بابل و شاهین بوشهر از سری رقابت های جام حذفی در مرحله یک هشتم برگزار در شهر سیمرغ برگزار و از سوی تماشاگران منتسب به تیم میزبان تخلفاتی مبنی بر فحاشی، پرتاب اشیا و رفتار زننده صورت گرفت. بر همین اساس تیم خونه به خونه بابل به استناد ماده 100 مقررات انضباطی در تمامی مسابقات رسمی خانگی تا صدور رای لازم بدون حضور تماشاگر، دیدارهای خود را برگزار خواهد کرد .


گفتنی است، مدیرعامل و سرپرست باشگاه نیز جهت ادای توضیحات در خصوص تخلفات صورت گرفته روز دوشنبه 19 شهریور ماه باید در محل کمیته انضباطی حضور یابند.


*جریمه نقدی برای تیم صنعت نفت آبادان


دیدار تیم های صنعت نفت آبادان و پرپسولیس تهران در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر برگزار و از سوی تماشاگران تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داوران و بازیکنان تیم مقابل رخ داد. این تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. هم چنین تیم صنعت نفت آبادان به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری باید 40 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.


گفتنی است، علیرضا بیرانوند، دروازه بان تیم پرسپولیس به جهت رفتار غیر ورزشی که سبب تحریک تماشاگران شد، به توبیخ کتبی محکوم شد و آرای فوق قطعی است.