بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نمایش قدرت ترابزونی‌های تیم ملی(عکس)
یکشنبه, 18 شهریور 1397 ساعت 08:02
نمایش قدرت ترابزونی‌های تیم ملی(عکس)
دو بازیکن ایرانی ترابزون اسپور ترکیه با شرایط بدنی ایده‌آلی در تمرینات تیم ملی حضور یافته‌اند.

به گزارش "توپ 90"، سید مجید حسینی و وحید امیری جزو معدود لژیونرهای ایرانی بودند که از جام جهانی بهره نسبتا خوبی بردند و با عملکردی که دیدارهای مرحله گروهی داشتند، مورد توجه باشگاه ترابزون اسپور ترکیه قرار گرفتند و راهی سوپر لیگ این کشور شدند که از این انتخاب هم رضایت کامل دارند.

سید مجید حسینی که بازی خوب‌اش مقابل اسپانیا و پرتغال تاثیر زیادی در زندگی حرفه‌ای او گذاشت، پس از یک هفته غیبت در سوپر لیگ ترکیه به ترکیب تیمش رسید و در سه مسابقه متوالی عملکرد چشمگیری داشت، تا جایی که در تیم منتخب هفته هم قرار بگیرد و نمایشی ارائه دهد که تیمش در سه دیدار دو پیروزی و تنها یک تساوی داشته باشد.

وحید امیری، دیگر ملی پوش ایرانی ترابزون اسپور ترکیه هم که در آخرین دیدار تدارکاتی پیش فصل مصدوم شده بود، آسیب دیدگی‌اش پایان یافته و در مسابقه اخیرشان مقابل گالاتاسرای به‌عنوان بازیکن تعویضی بازی کرد و او نیز نمایش کم‌اشتباهی در جریان برد ۴ بر صفر تیمش از خود بر جای گذاشت.

حسینی و امیری پس از نتایج درخشانی که همراه با ترابزون اسپور ترکیه کسب کردند، در تمرینات تیم ملی پُر انرژی ظاهر شدند و دیروز هم با آمادگی کامل در تمرین تیم ایران که در ساختمان پک انجام گرفت، شرکت کردند و در بیشتر زمان تمرینی در کنار هم مشغول به انجام حرکات قدرتی و کششی شدند.

عکس از: امیرحسین خیرخواه