بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توضیحات فتحی درباره پرونده پرو، نکونام و مگویان
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 22:04
توضیحات فتحی درباره پرونده پرو، نکونام و مگویان
با اعلام امیرحسین فتحی باشگاه استقلال تمامی پرونده های خود را به سرانجام رسانده است.

به گزارش "توپ 90"، در پایان فرصت تکمیل مدارک تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا، باشگاه استقلال بر اساس اعلام فتحی تمامی مدارک لازم را برای دریافت مجوز حرفه ای سازی به فدراسیون فوتبال ارائه کرد.


با اعلام امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال، مدیران این باشگاه موفق شدند پرونده های بدهکاری خود را بدون مشکل به سر انجام برسانند.


البته در این میان شایعاتی درباره چند پرونده وجود داشت که پرونده نکونام یکی از آنها بود. بر اساس اعلام فتحی، باشگاه استقلال پرونده طلب سرمربی حال حاضر نساجی را مختومه کرده و تنها طلبکاری او مربوط به مسائل مالیاتی است که البته این موضوع مد نظر فدراسیون فوتبال آسیا قرار ندارد و استقلالی ها مشکلی بابت او ندارند.


همچنین پرونده پرو پئیچ نیز دیگر پرونده ای است که شایعاتی درباره آن به گوش می رسد اما این پرونده نیز بر اساس اعلام فتحی مشکلی ایجاد نخواهد داشت. مدیران استقلال تصمیم دارند بدهی های این بازیکن را از طریق فیفا پرداخت کنند و اقداماتی نیز در این رابطه انجام دادند. همچنین مدیران استقلال پرونده مگویان را نیز به سر انجام رساندند تا این بازیکن نیز مشکلی برای آبی ها ایجاد نکند.


امیرحسین فتحی همچنین در پایان اعلام کرد که هواداران استقلال نباید هیچ نگرانی بابت حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند و مشکل آبی ها حل و برطرف شده است.