بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 3 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بنفیکا 6 - ماریتیمو 0 (دبل ژوائو فلیکس)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کوروشی: توافق کردم تا سایپا از آسیا حذف نشود
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 21:58
کوروشی: توافق کردم تا سایپا از آسیا حذف نشود
مدافع سابق سایپا خبر از توافق با این باشگاه برای پرداخت مطالبات‌اش داد تا نارنجی پوشان از لیگ قهرمانان حذف نشوند.

به گزارش "توپ 90"، سیامک کوروشی درباره آخرین وضعیت شکایت خود از باشگاه سایپا گفت: پرونده ما هنوز در جریان است و رضایت بنده جلب نشده ولی همچنان با مسؤولان باشگاه سایپا در تماس هستیم و قرار است تا این موضوع را حل کنند که البته هنوز این اتفاق نیافتاده است.

او یادآور شد: در روزهای اخیر با مسؤولان باشگاه سایپا جلسه‌ای گذاشتیم، صحبت کردیم، به نتایج و تفاهم نیز رسیدیم تا به صورت قسطی پرداختی داشته باشند ولی با وجود توافق، هنوز این کار انجام نشده است.

مدافع سابق سایپا عنوان کرد: امروز وکیلم به AFC نامه زد و ماجرا را در میان گذاشت؛ اگر این کار را نمی‌کردیم، سایپا از لیگ قهرمانان آسیا حذف می‌شد ولی با توجه به اینکه با مسؤولان باشگاه قرار گذاشته بودیم، مقرر شد تا چند روز آینده که پولی به حساب باشگاه سایپا بیاید، به ما پرداختی داشته باشند.

کوروشی تصریح کرد: ما در نامه خود گفتیم که با باشگاه سایپا تعامل داشتیم اما اینکه AFC به آنها مهلت خواهد داد یا خیر، نمی‌دانم ولی ما برای اینکه مشکلی برای باشگاه سایپا پیش نیاید، این نامه را به کنفدراسیون فوتبال آسیا زدیم که به نظرم با توجه به اینکه خودمان به‌عنوان شاکی شفاف‌سازی کردیم و به کمیته بدهی‌های معوقه در AFC که زیر مجموعه کمیته حرفه‌ای‌سازی باشگاه‌ها است، اعلام نمودیم با باشگاه تعامل داشتیم و احتمالا با آن موافقت خواهد شد.

او تصریح کرد: وکیلم به رئیس کمیته بدهی‌های معوقه AFC نامه زد و موضوع را گفت که دو ساعت قبل این رئیس پاسخ نامه را داد و عنوان کرد که ممنون هستیم ما را در جریان گذاشتید و در ادامه نیز وقایعی که اتفاق می‌افتد را به ما بگویید.

مدافع سابق سایپا با اشاره به ارسال نامه کتبی تعامل با سایپا به کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: نامه کتبی را فردا با پرواز مالزی می‌فرستیم تا وکیل ما که مستقر در این کشور است، روز دوشنبه آن را تحویل AFC دهد تا ان‌شاالله مشکلی پیش نیاید.

کوروشی عنوان کرد: سایپا فقط همین یک پرونده بنده را دارد و هیچ پرونده شکایت دیگری در AFC یا در کمیته انضباطی ندارد چون بقیه شکایات منجر به صدور رای نشده ولی برای من رای بدوی صادر شد و کمیته استیناف آن را تایید کرد و در نهایت رای قطعی شد.