بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عابدزاده به فکر جایگاه ثابت جام ملت‌ها (عکس)
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 19:41
عابدزاده به فکر جایگاه ثابت جام ملت‌ها (عکس)
دروازه‌بان لژیونر تیم ملی ایران این فرصت را دارد تا با حضور در دیدار تدارکاتی مقابل ازبکستان بیشتر خود را نشان دهد و به ترکیب اصلی برسد.

به گزارش "توپ 90"، عملکردی که علیرضا بیرانوند در دیدارهای مرحله مقدماتی و مهم‌تر جام جهانی روسیه برای تیم ایران داشت، جایگاه او را مستحکم‌تر از همیشه کرده و موجب شده تا دروازه‌بان پرسپولیس تقریبا با آرامش خاطر بیشتری کارش را ادامه دهد ولی با این وجود رقبای او همچنان به دنبال رسیدن به دروازه تیم ملی هستند.

امیر عابدزاده که پس از پایان مسابقات مرحله انتخابی و در اردوهای تدارکاتی قبل از جام جهانی نامش را در بین ملی پوشان قرار داد و از آن زمان تاکنون جزو لیست‌های منتخب کارلوس کی‌روش بوده یکی از دروازه‌بانانی است که تلاش می‌کند با نمایش خوب خود در ترکیب تیم باشگاهی به شماره یک تیم ملی هم تبدیل شود.

عابدزاده که از حمایت جدی، تمرینات و مشورت‌های پدرش احمدرضا هم به بهترین شکل بهره می‌برد، پس از انجام هشت مسابقه در سال قبل، در چهار هفته ابتدایی فصل جدید لیگ برتر پرتغال همواره جزو ترکیب تیمش بوده و در دو دیدار هم دروازه‌اش را بسته نگه داشته ولی با این حال تغییری در جایگاه تیم ملی او به وجود نیامده است.

دروازه‌بان ماریتیمو در تمرینات تیم ملی پُر تلاش ظاهر شده و تلاش می‌کند همانند عملکردش در لیگ برتر پرتغال که خود را به ترکیب تیم باشگاهی‌اش رسانده، در تیم ملی نیز با چنین شرایطی مواجه شود و طوری کار کند تا کارلوس کی‌روش نظر مساعدتری روی او داشته باشد، در دیدارهای تدارکاتی از او بهره ببرد و جزو مسافران جام ملت‌های آسیا کند.

تیم ملی ایران قبل از جام جهانی دیداری تدارکاتی مقابل ازبکستان انجام داد که این تیم بیشتر از نفرات امید خود مقابل شاگردان کی‌روش بهره می‌برد و امیر عابدزاده نیز یک نیمه در این بازی به میدان رفت ولی در مسابقه دوستانه‌ای که قرار است دو روز دیگر دو تیم انجام دهند، احتمالا ازبکستان با تیم اصلی بازی کند و عابدزاده نیز این فرصت را دارد تا دومین دیدار ملی خود را مجددا برابر ازبک‌ها انجام دهد.

عکس از: امیرحسین خیرخواه