بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آنکادرترین ملی پوش این روزهای تیم ملی (عکس)
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 19:37
آنکادرترین ملی پوش این روزهای تیم ملی (عکس)
لژیونر لیگ برتری تیم ملی را این روزها مرتب تر از همیشه می بینیم. علیرضا جهانبخش در اردوی اخیر تیم ملی نیز به مانند همیشه با آراسته ترین ظاهر ممکن در تمرینات حاضر می شود.

به گزارش "توپ 90"، بدون تردید یکی از خوشتیپ ترین ملی پوشان حاضر در فوتبال ایران علیرضا جهانبخش است. بازیکنی که سال ها پیش و در جریان بازی های تیم داماش گیلان نیز در شرایط جوی نابسامان با توجه به تمام تلاشش در هوای بارانی و زمین های خراب باز هم تر و تمیز و با کمترین آشفتگی فیزیکی در تصاویر تلویزیونی دیده می شد. حال تصور کنید این بازیکن راهی فوتبال اروپا شود و روی زمین های مخمل گونه آنجا به بازی بپردازد. اتفاقی که افتاد و همان طور که تصور می کردیم او را دیدیم.  


حالا هم این روزها با توجه به اینکه همیشه شاهد یک علیرضا جهانبخش خوش تیپ و آنکادر در تمرینات و بازی های تیم ملی بودیم با حضور وی در لیگ برتر انگلیس، دیگر باید عادت کنیم او را بالاتر از حد استاندارد ببینیم. هر چه باشد تمرکز روی لیگ انگلیس تقریبا بیشتر از تمام لیگ های دنیاست و علیرضا که با ثبت یک رکورد راهی برایتون شده خود را به عنوان سوژه مورد نظر عکاسان در هر دیدار خواهد دید.


مدل موها و ریش همیشه منظم علیرضا، گویا فقط و فقط به صورت او می آید و بهترین فرم چهره برای او تنها با همین مدل مو و ریش به وجود می آید. بازیکنی که هر وقت او در لباس تیم های خارجی اش می بینیم از آراستگی او به وجد می آییم.


عکس: امیرحسین خیرخواه