بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 30 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال شهرداری ورامین 3 - سایپا 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ملی پوشان سر کلاس دکتر دیه‌گو (عکس)
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 19:00
ملی پوشان سر کلاس دکتر دیه‌گو (عکس)
تمرین امروز ملی پوشان به تمرینات بدنی مربوط می شد. آیتم هایی که دیه‌گو یکی از قدیمی ترین دستیاران کی روش در تیم ملی به انجام می رساند.

به گزارش "توپ 90"، بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی عصر امروز با حضور در سالن پک به انجام تمرینات بدنی پرداختند. تمریناتی که به وضعیت هوازی ملی پوشان نیز مربوط می شد. این وعده تمرینی اردو البته به مانند همیشه با طراحی و هدایت دیه‌گو برگزار شد.

دیه‌گو یکی از قدیمی ترین دستیاران کارلوس کی روش در تیم ملی ایران محسوب می شود که در طول سال ها حضور روی نیمکت تیم ملی بدون حاشیه به کار خود پرداخت. دکتر دیه‌گو نفر اول تمرینات تیم ملی در کارهای بدنی است و پس از سال ها دیگر عادت کرده ایم که او را به لیدر قسمتی از تمرینات هر روزه تیم ملی بشناسیم. از آن دسته مربیانی که پس از حضور در میدان بدون توجه به هرکسی که در تمرین حضور دارد وظیفه گرم کردن و البته و به انجام رساندن انواع و اقسام تمرینات بدنی ملی پوشان را برعهده دارد. در این میان هر تعداد مربی بدنساز که به کادر فنی تیم ملی اضافه شد تفاوتی در وظایف این مربی سخت کوش نداشت و احتمالا تا آخرین روزی که کی روش را روی نیمکت تیم ملی می بینیم او را نیز در کادر فنی تیم ملی خواهیم دید.

 

 

عکس ها: امیرحسین خیرخواه