بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 1 - آتالانتا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

موضع متفاوت قلعه‌نویی و برانکو در مورد انتشار قراردادها
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 17:45
موضع متفاوت قلعه‌نویی و برانکو در مورد انتشار قراردادها
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس و سپاهان موضع متفاوتی در مورد انتشار قراردادها دارند.

به گزارش "توپ 90"، طی سال های گذشته قرارداد بازیکنان و مربیان شاغل در لیگ برتر توسط سازمان لیگ روی سایت رسمی این سازمان قرار می گیرد ولی در لیگ هجدهم هنوز این اتفاق رخ نداده است.


در این بین علیرغم اینکه برانکو و قلعه نویی را طی سال های اخیر به عنوان مربیانی می شناسیم که حداقل در تقابل با کی روش موضع مشترکی داشته اند، روی بحث انتشار قراردادها مواضع مختلفی دارند.


برانکو در مورد انتشار قراردادها با کنایه گفته: چه سازمانی می‌خواهد قرارداد‌ها را منتشر کند؟ قرارداد‌ها بین ۲ طرف است و هیچ شخصی حق ندارد، بدون اجازه طرفین قرارداد‌ها را منتشر کند. آیا سازمان لیگ قرارداد‌های خودش را منتشر می‌کند که چه دریافتی دارند؟مخالف انتشار قرارداد‌ها را از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران هستم و این موضوع شخصی است و ابتدا میزان قرارداد خودشان را منتشر کنند بعد بگویند بازیکنان و مربیان چه قراردادی منعقد کرده اند.


در سوی دیگر امیرقلعه نویی که تیمش طی ماه های اخیر به صرف هزینه های زیاد برچسب خورده است، با توجه به افزایش قیمت دلار و دستمزد پایین تری که نسبت به مربیان خارجی شاغل در لیگ برتر دریافت می کند، خواستار انتشار قراردادها و شفاف سازی در این مورد است تا تیمش از زیر بار هجمه برخی انتقادات هم خارج شود.


فریبرز محمودزاده مسئول کمیته نقل و انتقالاتی سازمان لیگ در این رابطه به خبرنگار "توپ 90" می گوید: « ما باید برای انتشار قراردادها مجوزهای لازم را داشته باشیم و نمی توانیم بدون مجوز این کار را انجام دهیم. در سال های گذشته این مجوز وجود داشت.»


با این حساب به نظر نمی رسد که علیرغم اصرار برخی چهره ها سازمان لیگ قصدی برای انتشار قراردادها داشته باشد.