بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سنگال 0 - الجزایر 1 (فینال جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت كی‌روشی گل‌محمدي به تمرينات پديده
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 17:31
بازگشت كی‌روشی گل‌محمدي به تمرينات پديده
یحیی گل‌محمدی در تمرینات پدیده خراسان حضور پیدا کرد.

به گزارش "توپ 90"، در حالی که یحیی گل‌محمدی از شرایط مالی تیمش طی روزهای اخیر ناراحت بود، سرانجام امروز با لباس شخصی و در حالی که تیمش در دیدار دوستانه با امید پدیده بازی داشت در کنار تیمش حاضر شد و روند شاگردانش را زیر نظر گرفت.

یحیی امروز با چهره ای شاداب کنار بازیکنانش حاضر شد و حتی پیش از بازی با رضا صاحبی آقای گل روزهای دور لیگ آزادگان و سرمربی فعلی امیدهای پدیده که دوران فوتبالشان نزدیک به هم بوده، خوش و بش کرد.

از باشگاه پدیده خبر می‌رسد که هنوز چراغ سبز روشنی از سوی شرکت مادر پدیده به تیم فوتبال این باشگاه نشان داده نشده اما مدیران فوتبالی پدیده همچون وطنخواه و حتی قاضی حیدری، در به در به دنبال پیدا کردن یک اسپانسر مشخص و بی‌حاشیه هستند تا بتوانند، این تیم را بر روی ریل موفقیت نگاه دارند و در این خصوص حتی با چند نفر نیز به توافقاتی رسیده‌اند که با تکمیل جزئیات، بخشی از سهام این باشگاه واگذار و در عوض مشکلات مالی آن یکبار برای همیشه برطرف خواهد شد.

قطعا گل‌محمدی و مدیران پدیده دلشان برای تیم بسیار خوبی که در این فصل ساخته‌اند می‌سوزد و امید هواداران این باشگاه به مسئولان استانی خراسان است تا با کمک به حل مشکلات باشگاه، پس از سال‌ها شاهد حضور متداوم تیمشان بر بلندای قله فوتبال ایران باشند.