بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

امیری: سطح فوتبال ایران واقعا بالا است
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 16:50
امیری: سطح فوتبال ایران واقعا بالا است
هافبک تیم ملی می گوید انتظارهای مردم باید در حد امکانات این تیم باشد.

به گزارش "توپ 90"، وحید امیری در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: قطعا این انتطارها که مردم دارند خیلی بالا است. انتظارها باید  در حد امکاناتی باشد که در اختیار ما است و من می گویم این امکانات خیلی محدود است.


او ادامه داد: الان زمان آن است که دولت و فدراسیون از تیم ملی حمایت کنند چون مردم دلخوشی شان به این تیم است و باید کمک کنند تا تیم در جام ملت ها نتیجه بگیرد.


هافبک تیم ملی در انتظارش از مقامات بالای ورزش می گوید: هدف کسانی که در راس امور هستن این است که مردم را خوشحال کنند و فوتبال قدرتی دارد که می تواند در تمام دنیا بین مردم شور و نشاط ایجاد کند. هدف همه ما خوشحال کردن این مردم است. خیلی دوست داشتم تیم ملی به مراحل بالاتر جام جهانی صعود کند اما وقتی خوشحالی مردم را دیدم گفتم خدا را صد هزار مرتبه شکر که توانستیم وظیفه مان را درست انجام بدهیم.


امیری در مورد حضور در فوتبال ترکیه می گوید: بعد از جام جهانی به یکی از تیم های بزرگ ترکیه رفتم. از نظر امکاناتی خیلی با ما فرق دارند و خیلی خوشحال شدم عکس من و مجید روی جلد رسانه های ترکیه ای منتشر شده است. امیدوارم این اتفاق ها تداوم داشته باشد، ما فوتبالیست های بزرگی در سطح دنیا داریم و این نشان می دهد سطح فوتبال ما بالا است. من خودم به اروپا رفتم و فهمیدم سطح فوتبال ما پایین نیست و فقط کمبود امکانات داریم.


او در مورد شایعاتی که در مورد تغییر کادرفنی تیم ملی وجود داشت هم می گوید: من خودم حس می کردم در این شرایط اگر مربی جدیدی اضافه می شد شاید شناخت کافی را نسبت به تیم ملی پیدا نمی کرد. مربی تیم ملی بازیکنان جوان که در ایران هستند و در اروپا بازی می کنند را دعوت کرده و این نشان می دهد فوتبال ایران را می شناسد و امیدوارم آرزویی که مردم دنبال آن هستند را محقق کنیم.