بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 17 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لگانس 1 - رئال مادرید 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نمایش دلپذیر قطر با درخشش 2 ستاره السد و الدحیل
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 14:05
نمایش دلپذیر قطر با درخشش 2 ستاره السد و الدحیل
تیم ملی قطر دیشب در یک بازی برتر موفق شد چین را شکست دهد.

به گزارش توپ 90، این روزهای تیم های ملی مختلف در سراسر دنیا مشغول برگزاری اردوهای تدارکاتی و همچنین بازی های دوستانه در روزهای فیفا هستند.

در میان آسیایی ها دیشب یک بازی دوستانه مهم بین تیم های قطر و چین برگزار شد. در این دیدار قطری ها نمایشی بسیار خوب داشتند و کاملا در طول زمان بازی بر حریف خود مسلط بودند. عنابی ها در نیمه اول موفق شدند توسط علی المعز، مهاجم جوان تیم الدحیل به گل برسند؛ گلی که البته با همکاری تماشایی پدرو میگل و حسن الهیدوس، بازیکنان تیم السد پایه گذاری شد.

 

در سایر دقایق بازی هم که با برتری میزبان همراه بود، علی المعز و حسن الهیدوس ستاره های برجسته تیم قطر بودند.

نکته جالب در خصوص این دو بازیکن، درخشش آنها در بازی های باشگاهی هفته گذشته مقابل نمایندگان ایران بود. الدحیل در شبی که بازی مقابل پرسپولیس برایش سخت تر از حد تصور دنبال می شد، با گلزنی و البته بازی خوب علی المعز موفق شد قهرمان ایران را با یک گل شکست دهد.

در تیم السد هم حسن الهیدوس که به خاطر مصدومیت از ترکیب اصلی دیدار با استقلال جا مانده بود، از زمانی که در نیمه دوم وارد زمین شد خون تازه ای به رگ های این تیم تزریق کرد و یکی از ارکان بازی فوق العاده این تیم در نیمه دوم بازی برابر استقلال بود.

بازیکنان السد و الدحیل یک جدال ملی دیگر مقابل فلسطین را هم تجربه خواهند کرد و سپس به تیم های باشگاهی خود باز می گردند تا برای بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال و پرسپولیس آماده شوند.