بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال هیوستون راکتس - یوتاجاز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پرسپولیس و سایپا تا آخر امشب فرصت دارند
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 13:47
پرسپولیس و سایپا تا آخر امشب فرصت دارند
تیم های ایرانی برای حل مشکل بدهی هایشان تنها تا آخر امشب فرصت دارند و در غیر اینصورت شاید عواقب ناخوشایندی در انتظار تیم های باشگاهی باشد.

به گزارش" توپ 90" آخرین ساعات از مهلت تیم های باشگاهی ایرانی حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا است و به نظر می رسد باشگاه هایی که مشکل بدهی دارند تنها تا آخر وقت امروز فرصت دارند تا این مشکلات را حل کنند.

نکته جالب توجه اینجا است که تا این لحظه هنوز خبری در رابطه با حل مشکل بدهی برخی باشگاه ها منتشر نشده است. در حالی که از باشگاه استقلال خبر رسیده که این باشگاه با موفقیت مشکل بدهی هایش را حل کرده اما چهار طلبکار باشگاه پرسپولیس هنوز رضایت نداده اند. علی دایی ، مسعود همامی ، محمد امین آرام طبع و میثاق معمارزاده چهار طلبکار این باشگاه رضایت نداده اند و این می تواند مشکل ساز باشد. سایپا نیز گویا دیگر باشگاه ایرانی است که هنوز مساله بدهی اش را حل نکرده است.


در همین رابطه سهیل مهدی مسئول صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال گفت :« باشگاه های بدهکار تا آخر وقت که پایان امشب است فرصت دارند تا مشکلاتشان را حل کنند. ما خیلی امیدواریم که این مشکلات حل شوند و باشگاه های ایرانی به مشکل در لیگ قهرمانان بازی کنند.»


باید منتظر ماند آیا پرسپولیس و سایپا می توانند تا آخر وقت امشب از طلبکارانشان رضایت بگیرند.