بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 5 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کرواسی 3 - انگلیس 3 (زیر 21 سال اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش فتحی نسبت به صحبت‌های افتخاری درباره گومز
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 12:10
واکنش فتحی نسبت به صحبت‌های افتخاری درباره گومز
سرپرست باشگاه استقلال برای اولین مرتبه و به صورت غیر مستقیم به حرف های افتخاری واکنش نشان داد.

به گزارش "توپ 90"، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در واکنش به نامه منتشر شده از سوی افتخاری و دفاعیات او گفت: اجازه بدهید من صحبتی نکنم و هوادارانی که لحظه به لحظه استقلال را دنبال می کنند و از اخبار آگاهی دارند می توانند در این باره اظهار نظر کنند.


سرپرست استقلال در ادامه گفت و گوی رادیویی خود بعد از اصرار مجری برای اظهار نظر درباره پرونده گومز، تصریح کرد: این پرونده یک اشتباه محض و جهل به مقررات است که ناشی از عدم آگاهی به حقوق ورزشی بین المللی است. متاسفانه با تمام آیتم ها این دعوت نامه را ارسال کردند که این کار کاملا مردود است و باعث ایجاد حق برای گومز شده است. ما باید حالا هزینه کنیم و این احتمال وجود دارد که 400 هزار دلار جریمه شویم.


وی ادامه داد: چرا وقتی بازیکن برای ما یک ساعت بازی نکرده، باید این هزینه را انجام دهیم؟ حتی اگر دلار هزار تومان باشد باز هم چرا باید این هزینه انجام شود؟ چرا باید این اتفاق رخ دهد تا استقلال متضرر شود و در معرض این مشکلات قرار بگیریم.


سرپرست باشگاه استقلال در ادامه در واکنش به این موضوع که آیا این شکایت از نظر حقوقی درست است، بیان کرد: اگر اشتباه صورت نگرفته بود، گومز نمی توانست شکایت کند. اگر شکایت درست نباشد، شکایت در مراجع قضایی پذیرفته نمی شود. البته صدور رای بستگی به دفاعیات ما و محتویات پرونده دارد اما وقتی پرونده پذیرفته شده، موضوع فرق می کند. هیچ کجای دنیا دعوت نامه را به این شکل ارسال نمی کنند.