بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه مسابقه مجتبی عابدینی در رقابتهای شمشیربازی بوداپست

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو و شفر؛ رفقای جدانشدنی در شانگهای(عکس)
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 11:06
برانکو و شفر؛ رفقای جدانشدنی در شانگهای(عکس)
انجمن مربیان نخبه آسیا در شانگهای چین در حالی به پایان رسید که قرار گرفتن مربیان دو تیم پرطرفدار پایتخت ایران در این اجلاس مورد توجه رسانه های منطقه قرار گرفت.

به گزارش "توپ 90"، سومین انجمن مربیان نخبه آسیا زیر نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از سه روز به کار خود در شانگهای چین پایان داد تا مراسم اختتامیه این اجلاس و رویارویی مربیان مطرح حاضر در آن به سوژه اصلی رسانه های منطقه از جمله حاشیه خلیج فارس تبدیل شود.


در این اجلاس شرکت کنندگان پیرامون توسعه فوتبال در سال های آتی همچنین برنامه ریزی های حرفه ای فوتبال آسیا بحث و گفتگو کردند ضمن این که آقای اندی رووزبورگ، مدیر بخش فنی AFC، پس از این نشست، سخنرانی با حضور مربیان سوپرلیگ چین و دورا جیا برگزار کرد تا آنها را در جریان پیشرفت های فوتبالی قاره قرار دهد.


در جریان انجمن مربیان نخبه آسیا شرکت کنندگان از چین، ژاپن، کره جنوبی و ایران درباره تاثیر جام جهانی 2018 بر فوتبال آسیا، سیستم لیگ قهرمانان آسیا و تقویم و توسعه مداوم فوتبال در مهمترین مسابقات باشگاهی آسیا بحث و گفتگو کردند که حضور برانکو ایوانکوویچ و وینفرد شفر سرمربیان دو تیم استقلال و پرسپولیس در کنار هم مورد توجه رسانه ها قرار داشت.