بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لوکوموتیو تاشکند 1 - الاتحاد عربستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اخباری: تا الان برای تراکتورسازی صبر کرده‌ام
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 10:30
اخباری: تا الان برای تراکتورسازی صبر کرده‌ام
دروازه بان پیشین سایپا و تراکتورسازی اعلام کرد اگر تا الان تیم جدیدش را انتخاب نکرده، برای بازگشت به جمع سرخپوشان تبریزی صبر کرده است.

به گزارش "توپ 90"، محمدرضا اخباری که در لیگ های پانزدهم و شانزدهم پیراهن تراکتورسازی را برتن کرد، دوران فوق العاده ای را پشت سر گذاشت و با وجود اینکه بازیکن سرباز بود اما با عملکرد بی نظیرش محبوبیت زیادی نزد هواداران این تیم به دست آورد. او که به ناچار و به واسطه قراردادش با سایپا مجبور شد تراکتور را ترک کند، حالا بعد از فسخ قراردادش با تیم تهرانی بار دیگر در انتظار بازگشت به تراکتور است و شنیده می شود مذاکراتی نیز با مسئولان این باشگاه انجام داده است. اتفاقی که با استقبال هواداران تراکتور هم مواجه می شود.


اخباری امروز در پستی اینستاگرامی از علاقه همیشگی اش به تراکتورسازی گفت و اعلام کرد اگر تا الان تیم جدیدش را انتخاب نکرده ، به خاطر بازگشت به تیم تبریزی است.


او در اینستاگرام خود نوشت: « سپاس از شما پرشورهای مهربان و دوست داشتنی که همواره لطف و محبت خود را من دریغ نکردید؛ شمایی که در طول یکسال گذشته هربار نامم به میان آمد، با الفاظ گوناگون خواهان بازگشتم شدید و آنقدر مرا شرمنده کرده اید که چاره ای ندارم جز اینکه مقابل خواسته هایتان سر تعظیم فرود آورم. آن روز که به ناچار و به واسطه قراردادم با سایپا مجبور به ترک تیم محبوبم شدم، گفتم که روزی برمی گردم و تا آخرین نفس لطف تان را جبران می کنم. نمی دانم زمانش حالا است یا نه، اما اگر تا الان تیم جدیدم را انتخاب نکردم، دلیلی جز حضور دوباره کنار شما پرشورها ندارد. راحت تر که بگویم، برای من کجا بهتر از جایی که با صدای «قارتال» گفتنشان روحیه ام صد چندان می‌شود؟ پس بازهم صبر می‌کنم تا شاید این وصال حالا محقق شود. بقیه اش هم می سپارم به قسمت و حکمتی که خداوند برای بنده هایش در نظر می گیرد. یاشاسین تراکتور، یاشاسین آذربایجان.»


باید منتظر ماندو دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون وضعیت اخباری با تراکتورسازی رخ خواهد داد. آیا او به تیم سرخپوش تبریزی برمی گردد؟