بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 1 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال دالاس ماوریکس - میلواکی باکس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انصاری فرد بین پنج مهاجم بلاتکلیف چمپیون شیپ
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 10:22
انصاری فرد بین پنج مهاجم بلاتکلیف چمپیون شیپ
سایت انگلیسی با اشاره به آخرین گمانه زنی ها فهرستی از پنج مهاجم سرشناس اما بلاتکلیف در ورود به چمپیون شیپ را منتشر کرد که ستاره تیم ملی ایران نیز در این لیست قرار داشت.

به گزارش "توپ 90"، با گذشت یک هفته از اتمام نقل و انتقالات تابستانی هنوز بازیکنانی هستند که با توجه به آزاد بودن در صدر برنامه های نقل و انتقالاتی باشگاه های اروپایی از جمله انگلیسی های حاضر در چمپیون شیپ قرار دارند از جمله کریم انصاری فرد که بعد از فسخ قرارداد با المپیاکوس هنوز تکلیف آینده خود را مشخص نکرده است.


به همین بهانه امروز سایت the72 انگلیس با انتشار گزارشی فهرست پنج مهاجم سرشناس اما بلاتکلیف در ورود احتمالی به چمپیون شیب منتشر و پیرامون کریم انصاری فرد نوشت:« مهاجم ایرانی با وجود این که فصل قبل 17 بار برای المپیاکوس گلزنی کرد قراردادش فسخ شد تا به باشگاه ناتینگهام فارست لینک شود. انصاری فرد 28 سال دارد و به تازگی تجربه حضور در جام جهانی 2018 را پشت سر گذاشت و اضافه شدن او به ناتینگهام می تواند قدرت تهاجمی این تیم را بالا ببرد».


در گزارش سایت the72 علاوه بر کریم انصاری فرد از مهاجمانی سرشناس همچون آگبونلاهور ستاره سابق آستون ویلا، جری امباکوکو نیجریه ای، ویکتور آنیچبه و مارکو فوتوس هم به عنوان دیگر مهاجمان سرشناس اما بلاتکلیف در ورود به چمپیون شیپ نام برده شد که هر یک در حال مذاکره با باشگاه های سرشناسی همچون لیدز، بیرمنگام، وست برومویچ و ... هستند.