بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

صالح: فیرپلی در لیگ یک رعایت نمی شود
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 09:09
صالح: فیرپلی در لیگ یک رعایت نمی شود
سرمربی تیم فجرسپاسی شیراز اعلام کرد برخی تیم ها مقابل حریفان شان قرار نمی گیرند و خیلی راحت امتیازها به سود حریفان واریز می شود.

به گزارش توپ 90، تیم فجرسپاسی روز گذشته در چارچوب رقابت های هفته چهارم لیگ دسته اول مقابل شاهین شهرداری بوشهر برد ارزشمندی به دست آورد و با برتری دو بر یک جایگاه خود در جدول رده بندی را بهبود بخشید.


مجید صالح، سرمربی فجرسپاسی بعد از پیروزی مقابل شاهین شهرداری بوشهر گفت: خدا را شاکرم و از تمامی بازیکنانم تشکر می کنم که توانستند مزد زحمات خود را بگیرند، تیم ما دیر بسته شد و ما تا شروع مسابقات فرصت کمی جهت مراحل اماده سازی و بدنسازی داشتیم ولی امروز بچه ها چون عزمی راسخ جهت پیروزی داشتند و هم قسم شده بودند توانستند به آن دست پیدا کنند و از یکایک آنها بابت تلاش هایشان قدر دانی می نمایم.


وی ادامه داد: از مسئولین باشگاه نیز تشکر می کنم که خواسته های ما را در حد امکان مهیا می کنند و ما هم باید به تلاشمان ادامه دهیم. از هواداران هم ممنونم که آمدند و تیمشان را تشویق کردند چرا که در کنار آنها لذت برد دو چندان شد و این هواداران خونگرم شیرازی خوشحال به خانه هایشان بازگشتند.


سرمربی فجرسپاسی همچنین گفت: در بازی سختی پیروز شدیم ما نیاز به زمان داشتیم تا بتوانیم نواقصی که در پیش فصل داشتیم را جبران کنیم و بتوانیم برد را به دست آوریم. انشالله این بردها با تلاش بازیکنان تداوم داشته باشد.


صالح با طعنه به تیم هایی که مقابل حریفان به میدان نمی روند، تاکید کرد: سازمان لیگ جلوی بعضی از اتفاقات را بگیرد چرا که در شروع مسابقات چیزی به عنوان فیرپلی رعایت نشد و برای مثال بعضی تیم ها به راحتی مقابل حریفان خود قرار نمی گیرند و سه امتیاز به تیم مقابل داده می شود ولی تیم فجر ٤ بازی با تیم های مدعی انجام داده است. انشاالله ترتیبی اتخاذ شود که جلوی این اتفاق گرفته شود چرا که در پایان لیگ یک تنها یک گل نیز نتیجه تیم های صعود کننده را تغییر می دهد.


وی در پایان افزود: امیدوارم سهمیه صعود در این فصل٣ تیم یا حداقل 2 از 5 سهمیه نهایی شود.