بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 29 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نورنبرگ 1 - پاری سن ژرمن 1 ( دوستانه )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

زوهانی : هر تصمیمی خداداد بگیرد همان است
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 09:25
زوهانی : هر تصمیمی خداداد بگیرد همان است
سرمربی سیاه جامگان معتقد است با توجه به شرایط بغرنج این تیم و عدم وجود اسپانسر، طلبکارانی چون میثاقیان باید برای دریافت مطالبات خود کمی صبر کنند.

به گزارش توپ 90، حمید زوهانی در خصوص دیدار تیمش مقابل قشقایی شیراز و شکست در این بازی اظهارکرد: با توجه به اینکه فقط ده روز است تمرینات تیم شروع شده، بازی نسبتا خوبی انجام دادیم. نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم، ولی اشتباهات داوری باعث شد شیرازه تیم ما از هم بپاشد.

ده نفره شدن تیم، کار را دشوار‌تر کرد، البته شرایط زمین نیز تاثیرگذار‌بود. تمام تمرینات ما در چمن طبیعی صورت گرفته‌ اما زمین چمن تختی مصنوعی است. گویا ورزشگاه امام‌رضا(ع) فقط متعلق به پدیده است و فکر می‌کنم از نظر مسئولان، سیاه جامگان متعلق به این شهر نیست.

 با توجه به داشته‌‌هایمان بد بازی نکردیم، ولی روی دو اشتباه فردی گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم. داوری در نتیجه بازی تاثیر گذار‌ بود. اخراج بهروز افشار اشتباه بود و خطای او کارت زرد نداشت و در کل سخت‌گیرانه بود.

زوهانی درباره علی حنطه، سرمربی سابق سیاه جامگان تاکید کرد: حنطه زحمات زیادی در این تیم کشید. متاسفانه شرایط بدنی تیم ما فقط ۶۰ درصد است و تا دقیقه ۶۰ خیلی خوب بازی کرد ولی به مرور و به دلیل افت شرایط بدنی بازیکنان و خطاهای مکرر، بازی از دست ما خارج شد.

سیاه جامگان خیلی فرق کرده‌ و باید شرایط تیم را هم بهبود بخشیم. با بضاعت اندکی که داشتیم از خرید بازیکنان لیگ‌برتری عاجز ماندیم. ۹۵ درصد مشکی‌پوشان بومی است. مسلما ما نیاز به خرید بازیکن ۳۰۰ میلیونی داشتیم ولی توان مالی باشگاه این امر را غیرممکن ساخت.

وی درباره اظهارنظر خداداد عزیزی در رابطه با انحلال باشگاه و تکلیف سیاه جامگان در بازی هفته بعد عنوان‌کرد: در بازی بعد حتما حضور خواهیم داشت. خداداد عزیزی به عنوان مدیرعامل تیم هر تصمیمی بگیرد، اجرا خواهیم‌کرد.

 زوهانی در رابطه با اضافه شدن اسپانسر خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط نابسامان اقتصادی و بدهی‌های فراوان باشگاه، هیچ اسپانسری حمایت از تیم را نمی‌پذیرد. یک سری از بدهی‌ها مربوط به اکبر میثاقیان است. از میثاقیان توقع نداریم بدهی اش را ببخشد ولی می‌تواند کمی صبر کند تا شرایط پایدار شود و مطالباتش را پرداخت کنیم.

 وی درباره جدایی حق‌دوست و جلالی‌ تصریح ‌کرد: حق‌دوست با خواست خود از ما جدا شد. جلالی هم در بازی قبل حضور داشت ولی به علت قرار نگرفتن در ترکیب اصلی، خواست از تیم برود.