بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سوقصد به جان سیاه جامگانی ها و سرمربی شان!
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 09:03
سوقصد به جان سیاه جامگانی ها و سرمربی شان!
بازی دو تیم سیاه جامگان خراسان و قشقایی شیراز در اوج حاشیه ممکن به سود شاگردان ابراهیم طالبی در قشقایی به پایان رسید.

به گزارش توپ 90 ،و در یکی از پرحاشیه ترین دیدار های هفته سیاه جامگان خراسان میزبان قشقایی شیراز بود؛ شاگردان حمید زوهانی که در هفته های گذشته با دلهره انحلال و یا عدم صدور کارت بازیکنان، دست و پنجه نرم می کردند توانستند با فرار الیاس صالحی به قلب دفاع قشقایی صاحب یک ضربه پنالتی شوند و حسین بادامکی توانست اولین گل سیاه جامگانی در روز بازگشت به ورزشگاه پرخاطره تختی را رقم بزند؛ پس از گل، صالحی مصدوم شد و ضیغمی جای او را گرفت و با حضور ضیغمی، عطش گلزنی شاگردان زوهانی به مرور زمان کاسته شد اما آنها علی رغم چند فرصت ایده آل گلزنی برای قشقایی توانستند با پیروزی به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم فشار روی دروازه سیاه جامگان افزایش یافت تا اینکه شاگردان طالبی توانستند روی ارسال کرنر توسط سیاهپور به گل اول خود برسند؛ پس از گل بازی کاملا در اختیار شیرازی ها قرار گرفت و بهروز افشار مدافع باتجربه سیاه جامگانی با دو اشتباه و خطای بچگانه و البته سختگیری داور مسابقه از میدان اخراج شد تا کار بیش از پیش برای شاگردان زوهانی دشوار بشود. پس از اخراج افشار، شیرازی ها توانستند با تداوم فشار خود به گل دو برسند و کار عملا برای شاگردان زوهانی به پایان برسد.

پس از گل دوم، حملات قشقایی ادامه داشت و روی یک ضدحمله نزدیک بود گل سوم هم به ثمر برسد که علیرضا جلیلی مدافع باتجربه سیاه جامگان با خطای خود کارت قرمز را به جان خرید تا گل سوم برای قشقایی به ثمر نرسد؛ بازی با حساب دو بر یک به سود شیرازی ها به پایان رسید اما پایان بازی آغاز حواشی بود. لیدرهای سیاه جامگان که د از مخالفان سرسخت حمید زوهانی سرمربی کنونی سیاه جامگان بودند پس از پایان بازی به سمت کادرفنی سیاه جامگان و رختکن این تیم یورش بردند و با انواع و اقسام فحاشی و حتی با چاقو به دنبال سوقصد به سرمربی جوان سیاه جامگان بودند.

با ورود نیروهای امنیتی و صحبت کردن بازیکنان بزرگتر این تیم نظیر بادامکی و ابراهیمی پس از دو ساعت زندانی شدن در رختکن، عوامل باشگاه سیاه جامگان از ورزشگاه خارج شدند؛ حال از مشهد خبر می رسد صبح امروز  جلسه ای ویژه در خصوص ادامه راه باشگاه سیاه جامگان تشکیل می شود و پیش بینی ها حاکی از انحلال این باشگاه خراسانی است. 


 این اولین تجربه زوهانی روی نیمکت سیاه جامگان بود و به نظر می رسد زودتر از آنچه تصور می شد هواداران سیاه جامگان بر علیه کادرفنی جدید جبهه گیری کردند و باید منتظر ماند و دید سرنوشت این تیم پرحاشیه فوتبال، چه خواهد بود و انحلال گزینه پیش روی آنهاست یا خود را برای دیدار هفته آینده در انزلی آماده خواهند کرد؟

(عکس ها از: محمدصادق طبرسی)