بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 24 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی ایران 1 - ترینیداد و توباگو 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ترک عادت مس کرمان و دست نشان
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 08:50
ترک عادت مس کرمان و دست نشان
در چهار هفته ای که از رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور سپری شده تیم مس کرمان مساوی نداشته. این کمی عجیب است. 

به گزارش "توپ 90"، به این خاطر که مس کرمان یکی دو فصل پیش با هدایت منصور ابراهیم زاده رکوردار تساوی در لیگ یک بوده و از سویی نادر دست نشان با تیم ملوان هم به تساوی های پی در پی در فصل گذشته دست می یافت و به همین خاطر به لیگ برتر صعود نکرد. 


اما این فصل مس کرمان و نادر دست نشان ترک عادت کرده اند. 3 برد و یک باخت مس کرمان را 9 امتیازی کرده و این تیم هم اکنون با یک امتیاز کمتر نسبت به هم استانی خود یعنی گل گهر در رتبه دوم جدول قرار دارد. این یعنی در فوتبال سه امتیازی مساوی با باخت فرق چندانی ندارد. 


مس کرمان دیروز و در هفته چهارم بازی ها مهم ترین بازی را به سود خود پایان برد. بازی با اکسین البرز صدرنشین بازی ها. تیمی که با آوردن هنرپیشه های تاپ به تمرینات بیشتر از صدرنشینی مورد بحث قرار گرفته بود. 


این نتایج نشان می دهد مس کرمان از حضور چند ساله در لیگ یک خسته شده و دوباره می خواهد با نادر دشت نسان لیگ برتری شود. این مربی هم دقیقا چنین حسی دارد چرا که چند سالی است با وجود تلاش فراوان لیگ برتری نمی شود. 


مسی ها حق دارند در پایان بازی با اکسین این چنین خوشحال شوند و برای ثبث در تاریخ این عکس سلفی را بگیرند. هر چند شرط صعود مغرور نشدن و تداوم این روند است.