بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 23 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال شهرداری تبریز 3 - شهرداری ارومیه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پورغلامی: داور با داد و بیداد میثاقیان سوت می‌زد!
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 08:28
پورغلامی: داور با داد و بیداد میثاقیان سوت می‌زد!
سرمربی ملوان بندر انزلی اعلام کرد از نمایش تیمش مقابل کارون اروند خرمشهر رضایت دارد.

به گزارش توپ 90، تیم ملوان انزلی روز گذشته در حالی تا ثانیه های پایانی از کارون اروند خرمشهر پیش بود، ناگهان گل تساوی را دریافت کرد و 3 امتیاز ارزشمند خانگی را از دست داد.


فرهاد پورغلامی سرمربی ملوان درباره مسابقه روز گذشته با کارون اروند خرمشهر عنوان کرد:بازیکنان ملوان زحمت زیادی کشیدند و با تمام توان بازی کردند، در 20 ثانیه پایانی مسابقه تمرکزمان را از دست دادیم و رقیبمان در تک موقعیتی که در چارچوبمان خلق کرد موفق شد به گل دست یابد.


وی درباره گل دقایق پایانی کارون اروند بیان کرد:وقتی موقعیت‌های بالای 95 درصدمان به گل تبدیل نشد احتمال هر اتفاقی وجود دارد، بازیکنانمان نهایت تلاش خود را انجام دادند و موقعیت‌های زیادی خلق کردند، این مسابقه را باید با نتیجه چهار بر یک یا پنج‌بر یک به پایان می‌رساندیم. باید در ضربات نهایی و جلوی چارچوب حریف بیشتر کارکنیم، از هواداران بابت حمایتشان تشکر می‌کنم.


سرمربی ملوان درباره مشکلات تیمش در میانه میدان تاکید کرد: تیم کارون رو به بازی مستقیم آورد و از هر نقطه‌ای که توپ به این تیم می‌رسید به بازی مستقیم روی می‌آورد و با استفاده از پرتاب‌های بلند سعی در خلق موقعیت داشت، این تیم موقعیت چندانی ایجاد نکرد و تعویض‌های ملوان در راستای بازی هجومی بود.


پورغلامی با گلایه از داوری مسابقه گفت: اگر قرار باشد تیمی که ساکت است داوری علیه آن و تیمی که جاروجنجال می‌کند داوری به نفع آن باشد، آموزشی غلط در فوتبال اتفاق می‌افتد، داور مسابقه صحنه‌های 50 – 50 را به سود حریف سوت می‌زد، تیم حریف دسته‌جمعی بر سر داور خراب می‌شدند که اتفاق جالبی نیست.


وی افزود: دو صحنه در کنار من اتفاق افتاد که توپ به بیرون رفته و به دلیل دادوبیداد تیم حریف، داور به سود آنان سوت زد، این شکل از داوری شایسته نیست و آموزش بدی برای لیگ است.