بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 فروردین 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 2 - رئال سوسیداد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

میثاقیان: شوک دادم، گل تساوی را زدیم
شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 08:14
میثاقیان: شوک دادم، گل تساوی را زدیم
سرمربی تیم کارون اروندخرمشهر اعلام کرد کسب یک امتیاز از خانه ملوان ارزشمنداست.

به گزارش توپ 90، اکبرمیثاقیان بعد از تساوی تیمش مقابل ملوان انزلی در نشست خبری عنوان کرد: در نیمه نخست بازی خوبی ارائه ندادیم، اروند تیم جوانی است و کم‌تر از دو ماه از تشکیل این تیم می‌گذرد و برای انسجام تیمی نیاز به زمان بیشتری داریم.


وی در پاسخ به این پرسش که آیا در بین دو نیمه به بازیکنان شوک داده است، بیان کرد: با تغییراتی که ایجاد کردیم توانستیم به بازی مسلط شویم و به‌ویژه در20 دقیقه پایانی بازی خوبی از خود ارائه دادیم، ملوان تیم دوست‌داشتنی است ولی امروز حقمان پیروزی مقابل ملوان بود.


 سرمربی کارون اروند خرمشهر با بیان اینکه کسب یک امتیاز هم از خانه ملوان ارزش دارد، اظهار داشت: در دقیقه پایانی وقت‌های اضافه نیمه دوم توانستیم به گل تساوی دست پیدا کنیم و مزد حملات خود را بگیریم، تساوی مقابل ملوان ارزشمند است و با تک امتیاز مقابل این تیم به خرمشهر بازمی‌گردیم.


 میثاقیان در پایان افزود: ملوان همیشه ملوان است و از هواداران خوبی سود می‌برد، این تیم بعد از ابومسلم، تیم دوم موردعلاقه من است، ملوان امروز در نیمه دوم در ضد حملات خطرناک ظاهر شد ولی تیم ما حملات خوبی انجام داد و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم.