بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 5 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال هیوستون راکتس - یوتاجاز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تیم نود برای کنترل پرسپولیس برنامه دارد
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 22:15
تیم نود برای کنترل پرسپولیس برنامه دارد
وحید بیات لو سرمربی نود ارومیه از آمادگی تیمش برای بازی با پرسپولیس و تدابیر کادرفنی این تیم برای مقابله با پرسپولیس سخن گفت.

به گزارش "توپ 90"، تیم نود ارومیه در مقابل شهرداری تبریز در دیداری جنجالی با تساوی 1-1 به پایان رسید. وحید بیات لو سرمربی تیم نود ارومیه در این بازی اعتراض های زیادی به داور داشت و در گفتگو با توپ 90 نیز این قضاوت مومنی ناراضی به نظر می رسید. او در ابتدا صحبت هایش را راجع به بازی انجام داد و گفت: شرایط ما را همه می دانند. بازی اول را نرفتیم بازی دوم را با امیدهایمان رفتیم اصلا سرمربی نداشتیم. شب بازی سوم با گل گهر تیم تشکیل شد و رفتیم در زمین 4 گل خوردیم و از نظر بدنی شرایطمان خوب نبود. 10 روز است تیم شکل گرفته و کار کردیم، امروز هم کمترین موقعیت را به حریف دادیم. چند موقعیت خوب هم داشتیم، آن صحنه مشکوک پنالتی هم من فکر میکنم مشکوک بود و 50-50 را داور پنالتی گرفت.

بیات لو راجع به جو مسابقه گفت: جو اینجا بالاخره شرایط خوبی نبود و بازی را به هم ریخت. امیدوارم دیگر اینطور اتفاق ها نیفتد چون به ضرر ما شد و جو به شکلی بود که بازی از دست مان در رفت، چون میهمان بودیم.

وی به قضاوت داور نیز اشاره کرد و اظهار داشت: بازی تمام شده و هرچقدر هم راجع به داوری صحبت کنیم مسئله ای حل نمی شود. اما من فکر میکنم اکثر صحنه ها را به نفع تیم تبریز سوت زد، نظر خودم است و شاید فشار بازی بود که اینطور فکر میکنم. تمام صحنه های 50-50 را به نفع تبریز می زد و حتی روی پنالتی هم چند ثانیه دیر سوت زد فکر میکنم خودش هم دو به شک بود.

سرمربی نود ارومیه در پاسخ به سوالی راجع به بازی با پرسپولیس هم گفت: ما قبل از پرسپولیس با اکسین بازی داریم و باید به آن فکر کنیم. اما مقابل پرسپولیس بسیار انگیزه داریم و کوه انگیزه خواهیم بود چون این تیم جزو بزرگترین تیم های ایران است و شرایط بازی مقابل پرسپولیس سخت است. اما برای آن مسابقه هم تدابیر لازم را اندیشیده ایم اما فعلا به اکسین فکر میکنم.

او سیستم تیمش را اینطور تشریح کرد: ما 4141 بازی می کردیم اما یکی از گوش ها در دفاع کمک می کرد؛ مخصوصا در بعضی صحنه ها که تیممان عقب می نشست تا برتری عددی را حفظ کنیم. نمی توانم مقابل سیستم تیمم برابر پرسپولیس صحبت کنم اما تدابیر لازم را اندیشیده ایم.

بیات لو راجع به حرکات کنار زمین و این که آیا این رفتار ها در بازی با پرسپولیس به تیمش ضربه می زند یا خیر، گفت: به این شیوه عادت کرده ام و این شیوه مربیگری ام است چه مشکل ساز شود و چه نشود! فکر میکنم آنجا سطح داوری بهتر باشد و مجبور نباشیم انقدر داد و فریاد کنیم!