بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 2 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه تنیس‌ رافائل‌ نادال - فرانسیس‌ تیافوی (تنیس‌ آزاد‌ استرالیا‌ 2019)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دیدار بزرگ عربستان با تیم ملی برزیل
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 16:39
دیدار بزرگ عربستان با تیم ملی برزیل
تیم ملی عربستان ماه آینده در ریاض دیداری تدارکاتی با تیم ملی برزیل انجام می‌دهد و خود را برای مسابقات جام ملت‌های آسیا آماده می‌کند.

به گزارش "توپ 90"،  این روزها تیم‌های آسیایی حاضر در جام ملت‌های آسیا به دنبال برگزاری اردو و مسابقات تدارکاتی مناسب جهت حضور هر چه موفق‌تر در امارات هستند و از حالا برنامه‌های آماده سازی خود را پیگیری می‌کنند.


عربستان که یکی از سهمیه‌های آسیا در جام جهانی روسیه بود و توانست در مسابقه آخر خود تیم ملی مصر را در حضور محمد صلاح شکست دهد حالا در تدارک انجام بازی تدارکاتی با پر افتخارترین تیم جهان است.


گویا سران فدراسیون فوتبال عربستان طی مکاتباتی که با فدراسیون برزیل انجام دادند با آن‌ها برای انجام یک بازی تدارکاتی به توافق رسیدند. طبق برنامه ریزی انجام شده شاگردان خوان آنتونیو پیتزی روز 12 اکتبر (20 مهر) در شهر ریاض و ورزشگاه باشگاه الهلال به مصاف تیم ملی برزیل می‌روند و دیدار تدارکاتی بزرگی با آن‌ها انجام خواهند داد.


عربستانی‌ها قبل از شروع جام جهانی هم دو دیدار تدارکاتی با تیم‌های ملی آلمان و ایتالیا انجام دادند و حالا با انجام بازی برابر برزیل در کمتر از یک سال با سه تیم طراز اول دنیا رو در رو شده‌اند و تجربه خوبی برای حضور در مسابقات بین‌المللی به دست آوردند.