بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دژاگه :حس بدنم خوب شده و حالم بهتر است !
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 09:55
دژاگه :حس بدنم خوب شده و حالم بهتر است !
اشکان دژآگه یکی از کاپیتان های حاضر در اردوی تیم ملی است که با خنده می گوید خیلی وقت بوده که 4 بازی پشت سر هم به میدان نرفته بود . 

به گزارش "توپ 90"، اشکان دژاگه ستاره تیم فوتبال تراکتورسازی که در اردوی تیم ملی حضور دارد با وجود همه کمبودها با خوش بینی درباره جام ملتهای آسیا صحبت می کند. او که با خبرنگاران حرف می زد اولین صحبتش درباره حضور در اردوی فعلی برای بازی با ازبکستان بود.


دژاگه گفت:خدا را شکر بچه ها همه جمع شدند و این چند روز مشغول تمرین هستیم. روز گذشته به مسعود شجاعی می گفتم حیف است که حریف تدارکاتی نداریم در حالی که اکثر رقبا در این چند روز بازی های تدارکاتی داشتند اما ما نداشتیم. ما دیگر عادت کردیم البته ۴ روز دیگر یک بازی دوستانه با ازبکستان داریم و در حال حاضر وضعیت تیم خوب است. 


او در خصوص شرایط خودش باتوجه به مصدومیتی که داشته هم می گوید: من دو سالی است که زیاد سختی کشیدم و زیاد مصدوم شدم آخرین مصدومیتم هم آسیب دیدگی زانو و پارگی ام سی الم بود که یکی از سخت ترین آسیب دیدگی هایم بود ولی اکنون شرایطم مساعد است. ۴ بازی ای که پشت سر هم برای تیم باشگاهی ام انجام دادم شرایط من را خیلی بهتر کرد و دعوت شدنم به تیم ملی برایم خیلی خوب است تا بدنم را آماده تر از قبل کنم. بازی با ازبک ها مطمئنا لول خوبی دارد و امیدوارم همین طور بتوانم ادامه دهم. البته خودم خیلی حس خوبی دارم ضمنا بدنم هم شرایط خوبی دارد و بهتر از قبل هم می شوم.


دژاگه در پاسخ به سوال خبرنگاری که آیا بعد از ۴۲ سال می توان به قهرمانی در آسیا امیدوار بود و شرایط مهیاست گفت: همین که ما بازی دوستانه نداریم نشان دهنده آن است که کار سخت است. ما عادت کردیم و متاسفانه باید به این چیزها عادت کرد ولی ما تمام سعی و تلاشمان را می کنیم تا همانطور که بچه ها در روسیه از دقایق ابتدایی بازی تا دقایق آخر جنگیدند، باشیم. صددرصد در آسیا تلاش می کنیم تا با موفقیت مردم را خوشحال کنیم. 


او در ادامه در مورد نداشتن امکانات و سختی کار تیم ملی و نتایجی که در آینده باتوجه به این امکانات پدید خواهد آمد نیز می گوید: الان تا آن موقع خیلی وقت است و امیدوارم فدراسیون همه سعی اش را بکند و تلاش کند و چند بازی دوستانه خوب بگذارد، ما سعی مان را می کنیم و اینکه چه کسی پاسخگو است دیگر به مسئولین فوتبال مربوط می شود.