بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عابدزاده: می‌خواهیم از جام جهانی بهتر باشیم
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 09:58
عابدزاده: می‌خواهیم از جام جهانی بهتر باشیم
 امیر عابدزاده دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران امروز در گفت و گو با خبرنگاران تاکید کرد حضور در تیم ملی برایش مهمتر از فیکس بازی کردن و بودن در جمع 11 نفر اصلی است . 

به گزارش "توپ 90"، عابدزاده که با خبرنگاران حاضر در اردوی تیم ملی حرف می زد ، در پاسخ به اولین سئوال درباره اردو و شرایط بازی با ازبکستان گفت :خدا را شکر تا الان اردوی خوبی بوده و مشغول آماده سازی بازی ازبکستان هستیم و امروز هم یک بازی بین خودمان داریم و روز به روز شرایط بهتر می شود.

سئوال بعدی از عابدزاده درباره حضور ثابت یا نیمکت نشینی اش در ازدوی تیم ملی بود که او چنین پاسخ داد : همه بچه ها به سرمربی مان اعتقاد و اعتماد داریم. من هم خدا را شاکرم که جزو این تیم بودم و اگر بازی هم نکنم از بیرون انرژی برای بچه های داخل زمین می فرستم. همه بازیکنان یک هدف داریم و آن هم سربلندی ایرانمان است. دیگر وقتی همه یک هدف را دارند چنین موضوعاتی مطرح نیست. 

عابدزاده درباره امکانات اردو هم گفت :صددرصد می تواند شرایط بهتر باشد وقتی رویاهای بزرگ داشته باشیم باید امکانات و طرز تفکر و تلاشمان را به آن سطح برسانیم و همیشه می تواند شرایط بهتر هم باشد. ما همه دوست داریم در جام ملت ها بهتر از جام جهانی هم بهتر باشیم و برای بهتر بودن نیاز به امکانات خوب است تا نتایج بهتری داشته باشیم.

گلر جوان تیم ملی درباره بازی ازبکستان نیز چنین پاسخ داد : هر بازی دوستانه می تواند به ما کمک کند بخصوص تیم هایی که در آسیا حضور دارند و یک محک خوبی برای ماست چون سبک بازیشان آسیایی است و به ما کمک می کند.

صحبت با عابدزاده با سئوالی درباره داستان حضور او در تیم تاتنهام به اتمام رسید. او به این سئوال اینطور جواب داد:تاتنهام من زیر ۱۸ سال پیشنهاد داشتم و بحث الان نیست.