بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خط خورده‌های تیم‌ملی چه کسانی هستند؟
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 16:10
خط خورده‌های تیم‌ملی چه کسانی هستند؟
دو روز آینده آخرین تمرینات تیم ملی برگزار خواهد شد و پس از آن ملی پوشان برای انجام دیدار برابر ازبکستان راهی این کشور خواهند شد.

 

به گزارش "توپ 90"، دیدار برابر تیم ملی ازبکستان که روز سه شنبه برگزار خواهد شد پایانی بر اولین اردوی تدارکاتی تیم ملی در راه جام ملت ها خواهد بود. ملی پوشان فوتبال ایران که چند روز اخیر را به حضور در تمرینات گذراندند در نهایت با غربالی محدود راهی ازبکستان خواهند شد. بدین منظور کارلوس کی روش تعدادی از 29 بازیکن دعوت شده را خط خواهد زد تا بازیکنان باقیمانده خود را آماده دیدار تدارکاتی کنند.


این اتفاق در حالی می افتد که به دست آوردن نام بازیکنان خط خورده از حضور در دیدار برابر ازبکستان چندان سخت به نظر نمی رسد. محمدرضا خانزاده و روزبه چشمی دو بازیکن مصدوم تیم ملی هستند که در دوره جدید اردویی اصلا در تمرینات گروهی حضور نیافتند. خانزاده که احتمالا میزان آسیب دیدگی بیشتری نسبت به چشمی دارد تمام روزهای اخیر را در مجموعه پک گذرانده و به صورت اختصاصی تمرین کرده است. چشمی نیز هر روز به همراه سایر بازیکنان وارد زمین می شد اما به دلیل طی کردن روند بهبودی، زیر نظر مربیان بدنساز به تمرین انفرادی می پرداخت.


به غیر از این دو ملی پوش، سردار آزمون نفر بعدی خواهد بود که از لیست بازیکنان دیدار با ازبکستان خط خواهد خورد چرا که او تمایلی به حضور در تیم ملی ندارد. رشید مظاهری نیز بازیکن دیگر این لیست خواهد بود. رشید که در زمان مقرر شده خود را به کارلوس کی روش معرفی کرد به دلیل مشکلات شخصی امکان حضور در این اردو را نمی دید و به همین دلیل با اجازه سرمربی تیم ملی در این اردو حضور نیافت.


البته ذکر این نکته نیز ضروری به نظر می رسد که دو لژیونر ملی پوش هنوز خود را به اردوی تیم ملی نرسانده اند که در صورت ادامه غیبت باید آنها را نیز از حضور در دیدار برابر ازبکستان محروم بدانیم. سامان قدوس و کاوه رضایی دو مهاجم لژیونر تیم ملی هستند که کادرفنی تیم ملی هنوز درباره هماهنگی آنها برای حضور و یا عدم حضور در اردوی جدید تیم ملی اظهارنظر نکردند.