بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هافن هایم 1 - بایرن مونیخ 3 (دبل گورتزکا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خداداد: سیاه جامگان شاید منحل شود
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 15:23
خداداد: سیاه جامگان شاید منحل شود
خداداد عزیزی می گوید در صورت پیدا نشدن اسپانسر که روز آینده جلسه ای در این خصوص دارد، تیم سیاه جامگان منحل می شود.

به گزارش "توپ 90"، با مشکلات مالی عدیده ای که باشگاه سیاه جامگان با آنها دست و پنجه نرم می کند، مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند تا پس از کناره گیری خداداد عزیزی از هدایت سپیدرود این چهره را به عنوان رئیس کمیته انتقالی باشگاه معرفی کنند و حالا بازیکن سابق تیم ملی در جام جهانی 1998 کار بسیار سختی برای سر و سامان دادن به اوضاع تیم دارد و در گفتگویی که امروز با شبکه ورزش انجام داده، عنوان کرد در صورتی که جلسه او برای عقد قرارداد با اسپانسرها خوب پیش نرود، این باشگاه از ادامه حضور در لیگ یک انصراف می دهد.


 خداداد عزیزی در همین خصوص صحبت های خود را اینگونه آغاز می کند: واقعیت امر متاسفانه ما همیشه این مصیبت ها را داشته ایم. امسال آقایان عباسی اعلام کردند که پس از 7 سال نمی توانیم تیم داری کنیم و کف گیرمان ته دیگ خورده است و یک فکری به حال تیم بکنید. من هم چند جا رفته ام ولی اتفاقی نیفتاده است. 


وی ادامه داد: الان هم نامه ای دست من است تا تیم را به مجموعه ای انتقال دهیم ولی کسی اصلا قبول نمی کند چون بدهی باشگاه سیاه جامگان زیاد است و به همین دلیل سخت است. جلسانی با مسئولین شورای شهر و تقی زاده شهردار در این خصوص داشته ام و قول دادند که کمک کنند به خاطر هواداران خاصی که این تیم دارد. این تیم همان تیم ابومسلم را گذاشت، حالا به هر دلیلی.


خداداد عزیزی با اشاره به جلسه ای که روز آینده با یکی از اسپانسرهای مورد نظرش دارد ، توضیح داد: من فردا با یکی از اسپانسرها جلسه دارم، اگر بتوانیم به توافق برسیک که اوکی است ولی اگر این اتفاق رخ ندهد ما تیم را منحل می کنیم و در واقع پولی نیست که بخواهیم این تیم را بچرخانیم. 


تیم فوتبال سیاه جامگان در یک مسابقه خود برابر اروند خرمشهر در مسابقات شرکت نداشته است و در صورتی که این اتفاق تکرار شود، تیم بر اساس قوانین به دو دسته پایین تر سقوط می کند. عزیزی در این مورد می گوید: ما اگر بدانیم که اتفاقی نمی افتد، نمی توانیم برویم. علاوه بر این باید بدهی هایی داریم که پرداخت کنیم. اگر نتوانیم اسپانسر را اوکی کنیم، همین اتفاق می افتد. تا حالا هم سازمان لیگ لطف کرده و با توجه به سقوط نفت همچنان این تیم حضور دارد. این تیم طرفداران خاص خود را دارد. تا حالا هم از سوی آقایان محمودزاده، ساکت، حسن زاده و سایر دوستان در سازمان لیگ لطف شده ولی اگر اتفاقی نیافتد همان بهتر که تیم حفظ شود. این هم به خاطر هواداران است و من هم به خاطر آنها است که مانده ام وگرنه نه حقوق می گیرم و نه قرارداد دارم و نه کاره ای هستم ولی وقتی می بینم تماشاچیان سیاه جامگان می آیند و با شور و شوق تشویق می کنند، تشویق می شوم ولی مشکل اسپانسر تیم است و اگر به توافق نرسیم تیم منحل می می شود.