بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پدیده‌های تراکتورِ یحیی در مسیر نابودی
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 14:36
پدیده‌های تراکتورِ یحیی در مسیر نابودی
بازیکنان جوانی که یحیی گل‌محمدی از آنها در تراکتورسازی بازی گرفت بعید است امسال فرصتی برای خودنمایی پیدا کنند.

به گزارش "توپ 90"، تراکتورسازی سال گذشته با حکم فیفا از نقل و انتقالات محروم بود و به همین خاطر یحیی گل‌محمدی سرمربی وقت این تیم چاره ای نداشت جز اینکه از نفرات رده سنی امید باشگاه بیشتر استفاده کند. او در لیگ برتر تیمی جوان با بازیکنانی گمنام را به میدان فرستاد و خیلی از آنها توانستند چهره شوند و روزهای خوبی را تجربه کنند. مثل محمد نادری که از تراکتورسازی لژیونر شد و به لیگ بلژیک رفت و یا محمد مسلمی‌پور که به ماشین سازی تبریز پیوست.


در ترکیب تراکتورسازی در سال گذشته بازیکنانی مثل علی اسماعیلی، علی طاهران، امیرنصرآزادانی، قائم اسلامی‌خواه، رضا عبدی و محمدرضا آزادی به میدان رفتند و عملکرد نسبتا خوبی هم داشتند.  حالا اما با پرستاره شدن تراکتورسازی سرنوشت این بازیکن جوان در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است. 


تیم سرخ‌پوش تبریزی برای فصل جاری ستاره‌های نامدار و بزرگی را به خدمت گرفتند و حالا در همه خطوط نفرات پراسم و رسمی را در اختیار دارد. همین موضوع احتمالا سبب خواهد شد که بازیکنان جوان مورد اعتماد یحیی گل‌محمدی که به نظر می‌رسید آینده خوبی داشته باشند،‌فرصتی برای بازی کردن پیدا نکنند. 


باید منتظر ماند و دید جان توشاک چه تدبیری برای استفاده از این بازیکنان جوان دارد و چگونه با آنها رفتار خواهد کرد که فوتبالشان نابود نشود و بتوانند به عنوان استعدادهای باشگاه تراکتورسازی فوتبالشان را ادامه دهند.