بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 4 - ارمنستان 0 (یورو زیر 19 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آدیداس کیت لستر را به حریف ایران داد (عکس)
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 14:15
آدیداس کیت لستر را به حریف ایران داد (عکس)
فدراسیون فوتبال ازبکستان در آستانه جام ملت های آسیا قراردادی دوساله با برند سرشناس آلمانی برای اسپانسری البسه خود امضا کرد.

به گزارش "توپ 90"، در روزهای که انتخاب اسپانسر البسه برای تیم ملی ایران به عنوان بهترین تیم فوتبال قاره آسیا به معضلی بزرگ تبدیل شده است فدراسیون فوتبال ازبکستان به سادگی قراردادی دوساله با آدیداس برای تامین البسه مورد نیاز تیم های ملی این کشور به امضا رساند تا پس از سال ها همکاری با جوما اسپانیا، آلمانی ها پایگاه جدیدی در آسیای میانه برای تبلیغ محصولات خود داشته باشند.


براساس اعلام فدراسیون ازبکستان این قرارداد در شرایطی با آدیداس بسته شد که نایکی آمریکا نیز برای همکاری با این کشور اعلام آمادگی کرده بود اما پیشنهاد آدیداس وسوسه کننده تر بود تا ملی پوشان این کشور از تولیدات این برند در رقابت های پیش رو بهره ببرند. ازبک ها قرار است البسه ای با بهترین تکنولوژی روز آلمان و کفش هایی با فن آوری روز ایتالیایی در اختیار ملی پوشان خود قرار دهند.


نکته جالب این که در معارفه کیت اول و دوم آدیداس برای ازبک ها مشخص شد برند آلمانی از همان کیتی برای مشتری آسیایی خود استفاده کرده است که این روزها باشگاه لسترسیتی از آن در لیگ برتر جزیره بهره می برد.