بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 25 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی والنسیا 3 - خیخون 0 (دبل سانتی مینا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

زوج انگلیسی تیم ملی (عکس)
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 13:38
زوج انگلیسی تیم ملی (عکس)
دو هافبک تیم ملی ایران که حضور در فوتبال انگلستان را تجربه می‌کنند، رفاقت خوبی را با یکدیگر پشت سر می‌گذارند.

به گزارش “توپ 90” این روزها علیرضا جهانبخش و سعید عزت‌اللهی تبدیل به زوج انگلیسی تیم ملی ایران شده‌اند. دو بازیکنان ثابت کارلوس کی‌روش که حالا حضور در فوتبال اروپا را تجربه می‌کنند. 


سعید عزت‌اللهی به واسطه نمایش خوب خود در جام جهانی و دیدار برابر اسپانیا و پرتغال، از فوتبال روسیه به باشگاه ردینگ انگلیس که در چمپیون شیپ حضور دارد کوچ کرد تا بعد از امید نمازی به دومین بازیکن ایرانی این باشگاه تبدیل شود. هم‌چنین علیرضا جهانبخش هم که اولین آقای گل ایرانی لیگ‌های اروپایی محسوب می‌شود، به واسطه درخشش در باشگاه آلکمار به برایتون انگلیس پیوست تا لقب گران‌ترین بازیکن این باشگاه را یدک بکشد. 


حالا این دو‌ بازیکن که از امید‌های اصلی کارلوس کی‌روش برای کسب موفقیت در جام ملت‌ها محسوب می‌شوند این روزها در کنار هم اولین اردوی تیم ملی بعد از جام جهانی را پشت سر می‌گذارند و‌ امیدوارند با درخشش در مسابقات باشگاهی و ملی راهی تیم‌های بزرگتری از لیگ جزیره شوند. درست به مانند سونگ هیونگ مین کره‌ای که سال ۲۰۱۰ از تیم دوم هامبورگ کار خود را شروع کرد و در ادامه با درخشش همراه با بایرن لورکوزن به تاتنهام ملحق شد و در حال حاضر یکی از ستاره‌های لیگ جزیره محسوب می‌شود.


عکس: سجاد ایمانیان