بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قرارداد 53 میلیاردی استقلال و حامی مالی برای لیگ هجدهم!
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 13:31
قرارداد 53 میلیاردی استقلال و حامی مالی برای لیگ هجدهم!
مدیرعامل سابق آبی های تهرانی از رقم 53 میلیاردی قرارداد با حامی مالی این باشگاه خبر داد.

به گزارش "توپ 90"، سید رضا افتخاری مدیرعامل سابق استقلال در بخشی از نامه خود در توضیح درآمدهای این باشگاه به رقم پایه قرارداد این باشگاه و اسپانسر آنها اشاره کرد.


افتخاری در بخشی از این نامه نوشت: درخصوص وضعیت درآمدی باشگاه استقلال لازم به ذکر است که جدا از عقد قرارداد با اسپانسر برای فصل جدید که در اواخر دوره کاری ام با همراهى و کمک آقای ملکی با مبلغ پایه 53 میلیارد تومان صورت گرفت (مقرر بود اولین مرحله پرداخت در شهریورماه باشد)، باشگاه فقط به واسطه درآمدهای ناشی از پاداش جام جهانی و هزینه های حضور در لیگ قهرمانان آسیا (تا قبل از دیدار با السد) درآمدى بالغ بر 1.3 میلیون دلار کسب کرده که  بخشی از آن نیز اخیرا توسط مدیریت جدید وصول شد. ضمن اینکه بر اساس «متن و شرایط قراردادهای سه بازیکن جدا شده» یعنی نورافکن، حسینی و تیام نیز مقادیر قابل توجهی درآمد ارزی نصیب باشگاه گردید. 


به این ترتیب به نظر می رسد اگر ادعای افتخاری مبنی بر در آمد 53 میلیاردی از اسپانسر در کنار 600 هزار دلار در آمد مجید حسینی، 350 هزار دلار در آمد تیام و البته درآمد 50 هزار دلاری نورافکن وصول شود و آبی ها بتوانند درآمد 1.3 میلیون دلاری بین المللی خود از فیفا و ای اف سی را به داخل کشور منتقل کنند، فصل بدون مشکلی را سپری خواهند کرد.