بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سنگال 0 - الجزایر 1 (فینال جام ملتهای آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ملوان- کارون اروند خرمشهر؛ اکبرآقا به دنبال بالانشینی
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 12:56
ملوان- کارون اروند خرمشهر؛ اکبرآقا به دنبال بالانشینی
اگرچه ملوان دیگر شباهتی با آن تیم قدرتمند سال‌های قبل ندارد اما میزبانی‌اش از تیمی که متعلق به مردم خونگرم جنوب است، جذاب خواهد بود.

به گزارش "توپ 90"، در چارچوب رقابت‌های هفته چهارم لیگ دسته اول تیم‌های ملوان و کارون اروند خرمشهر در انزلی به مصاف یکدیگر می‌روند. انزلی‌چی ها که در این فصل تیمی کاملا جوان را در اختیار دارند در سه هفته گذشته نتوانسته‌اند نتایج خوبی به دست آورند و فقط یک امتیاز اندوخته‌اند.

در چنین شرایطی برتری مقابل کارون اروند درخانه بهترین فرصت برای جهش به سمت بالای جدول خواهد بود. از این رو ملوانان که چند روز قبل پژمان نوری کاپیتان باتجربه‌شان را هم جدا شده دیدند حالا تمام تلاش‌شان را خواهند کرد تا اول جای خالی نوری پرشود و در وهله دوم برای کسب ۳ امتیاز بجنگند.

از سوی دیگر کارون اروند خرمشهر که اولین سال حضورش در لیگ یک را سپری می‌کند، مربی‌ای را بالای سر خود می‌بیند که استادبازی در لیگ یک است؛ اکبر میثاقیان. مردی که با تیم‌های زیادی به لیگ دسته اول صعود کرده و از این حیث رکورددار است. او حالا با کارون اروند اگرچه بازیکنان مطرح زیادی در اختیار ندارد اما تلاش خواهد کرد تا اندوخته 5 امتیازی اش را افزایش دهد.

میثاقیان خوب می‌داند برد مقابل ملوان در انزلی این تیم را در جدول رده بندی در شرایط خوبی قرار می‌دهد و به همین خاطر تیمش را برای کسب ۳ امتیاز درخانه حریف به زمین می‌فرستد.

دیدار ملوان و کارون اروند از ساعت ۱۹ امروز در ورزشگاه تختی انزلی برگزارمی‌شود.