بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی فنرباغچه 1 - وولفسبورگ 1 (بازی‌دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مس‌کرمان- اکسین البرز؛ نبرد 6 امتیازی صدرنشین‌ها
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 12:36
مس‌کرمان- اکسین البرز؛ نبرد 6 امتیازی صدرنشین‌ها
تیم‌های مس کرمان و اکسین البرز امروز مسابقه حساسی را در چارچوب رقابت‌های هفته چهارم لیگ دسته اول برگزار می‌کنند.

به گزارش "توپ 90"، اکسین البرز تنها تیم حاضر در لیگ دسته اول است که از بازی‌های قبلی خود حداکثر امتیازات را گرفته و اکنون با 9 امتیاز در صدرجدول رده‌بندی قرار دارد. شاگردان فراز کمالوند اما در هفته چهارم مسابقه‌ای حساس و سرنوشت‌ساز را پیش رو دارند. آنها امروز در کرمان به مصاف تیمی می‌روند که 6 امتیازی است و سایه به سایه در تعقیب شان است.
مس‌کرمان در فصل جاری با هدایت نادر دست نشان و با تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه به دنبال بازگشت به رقابت‌های لیگ برتر است و از این رو آنها خوب می‌دانند که کسب 3 امتیاز بازی با اکسین و متوقف کردن تیم پرستاره کمالوند چقدر می‌تواند در روند صعود شان تاثیر داشته باشد.


مسی ها از 3 بازی گذشته شان دو برد و یک باخت به دست آوردند و 3 امتیازاز اکسین عقبند. به همین خاطر امید زیادی دارند با حمایت هواداران کرمانی بتوانند صدرنشین رقابت‌ها را در خانه متوقف کنند و عقب‌افتادگی 3 امتیازی را جبران کنند.


از سوی دیگر اکسین البرز نیز با که هزینه‌ نسبتا متعادل و قدرت فنی بالای کمالوند و توانایی‌های بازیکنان مطرحی که در اختیار دارد یکی از مدعیان اصلی رسیدن به لیگ برتر است امروز برای موفقیت نهایت تلاشش را خواهد کرد.


باید منتظر ماند و دید از ساعت 18:30 امروز در ورزشگاه کرمان چه نوع بازی ای را از مس کرمان و اکسین البرز شاهد خواهیم بود و در نهایت چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.