بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 24 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر - لوگانو (دوستانه باشگاهی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ملی‌پوشان در قلعه اسرار آمیز کارلوس کی‌روش(عکس)
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 17:55
ملی‌پوشان در قلعه اسرار آمیز کارلوس کی‌روش(عکس)
بالاخره از قلعه اسرار آمیز کارلوس کی روش که برای دستیابی به آن حواشی و جنجال بزرگی را رقم زده بود، برای اصحاب رسانه نیز رونمایی شد.

به گزارش "توپ 90"، کارلوس کی روش بزرگترین دستاورد خود برای فوتبال ایران را ساختمان "پک" می‌داند؛ جایی که برای دستیابی به آن حاضر شد با تمام عواملی بجنگد و یکی از بزرگترین جنجال‌ها را نیز به جان بخرد. با این حال همواره تنها از حضور بازیکنان ملی پوش در این محل موردعلاقه برای کارلوس کی روش با تیتر و عکس‌هایی گنگی مواجه بودیم. اینکه تنها زوایای خاص این محل و تمرینات بدنی عادی از این فضا به نمایش در بیاید.


امروز اما حضور در محل ساختمان پک برای اصحاب رسانه و خصوصا عکاس‌ها با مجوز از سوی کارلوس کی روش همراه شد. محلی با امکاناتی جالب توجه و قابل بحث که نشان از تلاش مجموعه فدراسیون و کادرفنی برای آن می‌دهد.


یک مجموعه پزشکی - بدنسازی - تفریحی همراه با استخر و دیگر امکانات لازم برای بازیکنان که آنها را در قواره دیگر تیم‌ها از حیث دستیابی به امکانات اولیه تمرینی و اردویی قرار می‌دهد.


این مجموعه چند بخشی که نظارت در ساخت و تهیه امکانات آن با نظر کارلوس کی روش صورت گرفته است، امروز میزبان ملی پوشان بود تا این بخش از مرحله آماده سازی خود را در آن پشت سر بگذارد.


مجموعه‌ای که مشخص است دیزاین باسلیقه‌ای نیز در آن به کار رفته و بازیکنان بعد از سال‌ها از اینکه در محل شایسته‌ی ملی‌پوشان حضور یافته‌اند احساس رضایت کامل دارند. روی دیوارهای این مجموعه پرامکانات تصاویری از تاریخ‌سازان و بازیکنان فعلی تیم ملی که راهی جام جهانی شده‌اند نیز قرار دارد تا همه چیز هیجان یک تمرین پرنشاط را به حد بالایی برساند.


نکته جالب توجه در محل ساختمان پک قرار گرفتن عکس‌هایی از سرمربیان تیم ملی است. جایی که عکس کارلوس کی روش در نزدیک‌ترین فاصله با برانکو ایوانکوویچ قرار گرفته است تا مشخص شود سرمربی پرتغالی آنطور هم که گفته می‌شود خصومت‌های شخصی و اختلاف نظرها را در محل کار ورود نمی‌دهد و چه بسا اگر مشکلی در این زمینه وجود داشت با اختیارات کافی که در این ساختمان دارد، قادر بود این قاب را از یکدیگر جدا سازد و البته شاید این هم نوعی سیاست خاص مرد پرتغالی باشد.


سرمربی پرتغالی تصاویر دیگر افتخارآفرینان فوتبال ایران در بخش ساحلی، فوتسال و تیم‌های پایه را هم در این ساختمان بی نصیب نگذاشته است و روی دیوارهای آن می‌توان ملی‌پوشان این رشته را نیز مشاهده کرد.


سرمربی تیم ملی ایران که اکنون علیرغم تمام حواشی و شایعات عملکرد شاگردان خود را برای آماده سازی جام ملت‌ها زیر نظر گرفته، امیدوار است با بهبود زیرساخت‌ها رویاپردازی در فوتبال ایران به واقعیت نزدیک‌تر شود. چرا که پیش از این کاملا در خاطر فوتبالدوستان هست که ملی پوشان برای تمرینات ساده خود نیز چه مشکلاتی را پشت سر می‌گذاشتند و اکنون با این تجهیزات در یکی از مجهزترین محیط‌های ورزشی ایران که به تیم ملی فوتبال اختصاص یافته، شرایط برای بازیکنان در حد ایده‌آلی قرار گرفته است.


عکس: امیرحسین خیرخواه