بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 2 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال اوکلاهاما سیتی - نیویورک نیکس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قلی‌زاده؛ از دفاع به وینگر رسید
جمعه, 16 شهریور 1397 ساعت 11:52
قلی‌زاده؛ از دفاع به وینگر رسید
بازیکن تیم شارلوای بلژیک این روزها در اردوی تیم ملی در پست همیشگی خود به بازی می‌پردازد. 

به گزارش “توپ 90”، علی قلی زاده به عنوان یکی از ملی‌پوشان حاضر در تمرین امروز تیم ملی در بازی تمرینی در پست های وینگر چپ و راست به کار گرفته شد این در حالی است که نام این بازیکن برای حضور در لیست جام جهانی در پست دفاع چپ رد شده بود. 

این اتفاق یعنی رد شدن نام قلی‌زاده در حالی اتفاق افتاد که وی همیشه در پست های هجومی به بازی می‌پرداخت و حالا حضور آن در دفاع کناری کمی عجیب به نظر می‌آمد. البته هر آنچه که بود او در نهایت در بازی تیم ملی در جام جهانی به میدان نرفت تا عملکرد او در خط دفاعی نیز مورد بررسی قرار بگیرد. 

اما این روزها علی قلی‌زاده به همراه سایر ملی‌پوشان در اردوی تدارکاتی قرار دارد و در همین راستا بازی تمرینی امروز ملی پوشان نشان داد کی‌روش نیز روی او به عنوان یک وینگر حساب باز کرده است چرا که قلی زاده که در تیم کاورپوش بازی به میدان رفته در نیمه اول به عنوان بال چپ و در نیمه دوم نیز جای خود را با جهانبخش عوض کرد و به عنوان وینگر راست به بازی پرداخت. 

بدین ترتیب با قرار گرفتن نام قلی‌زاده در میان نام مدافعان تیم ملی در لیست نهایی تیم ملی پیش از جام جهانی همچنان به عنوان یک علامت سوال مطرح است.