بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 1 - چلسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فتحی: مجيدي صاحب خانه استقلال است
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 16:31
فتحی: مجيدي صاحب خانه استقلال است
سرپرست استقلال حمایت تمام قدی از مهاجم شماره ٧ سابق این باشگاه انجام داد.

به گزارش "توپ 90"، فرهاد مجیدی روز گذشته در گفت و گو با خبرنگار ما اعلام کرد روزی به استقلال برمی گردد و با هواداران این تیم روزهای خوبی را تجربه می کند.


فتحی در واکنش به صحبت های مجیدی گفت: فرهاد مجیدی از بزرگان و مفاخر باشگاه استقلال است و من رابطه خوبی با او و برادرش فرزاد دارم. با این دو برادر در ابتداى فوتبالشان در باشگاه بهمن بوده‌ام و از  قدیم هردوی آنها از بازیکنان با اخلاق و طراز اول کشورمان بوده‌اند و من بوجود هردوى آنها افتخار می‌کنم.


من به عنوان هوادار استقلال و سایر هواداران این تیم روزهای خوبی را با فرهاد مجیدی داشتیم.

او ادامه داد:او خالق زیباترین وشادترین لحظات براى تیم محبوبمان بوده و خاطرات بسیار خوبی را برای استقلال رقم زده است.استقلال باشگاه مجیدی است و باشگاه متعلق به ایشان است.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد صحبت های مجیدی گفت:کاپیتان محبوب استقلال گفته که یک روزی به باشگاه بازمی‌گردد، او الآن نیز عضواستقلال است؛ من و سایر دوستانی که اکنون در باشگاه خدمت می‌کنیم، مهمان هستیم و شاید پس‌فردا نباشیم.


اینجا خانه استقلالی‌هاست و درب اتاق من و باشگاه استقلال همیشه به روی فرهاد مجیدی وهمه پیشکسوتان بزرگوار آبى باز است؛او همیشه کنار ماست و هر جا که دوست داشته باشد و بخواهدما باکمال میل و اشتیاق کامل پذیرای او خواهیم بود.