بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 1 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بسکتبال بوستون سلتیکس - میامی هیت

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پرسپولیس حریف تدارکاتی را 7 تایی کرد! (گزارش تصویری)
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 18:08
پرسپولیس حریف تدارکاتی را 7 تایی کرد! (گزارش تصویری)
تیم پرسپولیس توانست با نتیجه 7 بر یک تیم دُرّه صفر را شکست دهد.

به گزارش "توپ 90"، سرخپوشان پایتخت پس از چند روز تمرین زیر نظر کریم باقری، مارکو استیلینوویچ و زلاتکو ایوانکوویچ امروز در دیداری دوستانه برابر تیم دسته سومی دُرّه صفر قرار گرفتند. این دیدار از ساعت 17 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.

باتوجه به حضور علیرضا بیرانوند در اردوی تیم ملی، بوژیدار رادوشویچ در درون دروازه قرار داشت. دیگر بازیکنان همان هایی بودند که در لیگ بازی می کردند با این تفاوت که بشار رسن در ترکیب نبود و به جایش گادوین منشا بازی می کرد.

هدایت حریف پرسپولیس برعهده پرویز برومند دروازه بان سال های نه چندان دور استقلال است.

در 30 دقیقه ابتدایی بازی، هر دو تیم نمایش هجومی را ارائه کردند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد. حریف  پرسپولیس که بازیکنان جوانی را در اختیار داشت، نمایش قابل ستایشی ارائه کرد اما گل دقیقه 33 سیامک نعمتی که با شوتی از پشت محوطه جریمه به دست آمد، شیرازه این تیم را از هم پاشاند. پس از آن در فاصله 12 دقیقه امید عالیشاه یک بار و گادوین منشا 2 بار دروازه این تیم را باز کردند تا نیمه اول با نتیجه 4-0 به پایان برسد.

در نیمه دوم پرسپولیسی ها تغییراتی در ترکیب داشتند که مهم ترینش، تغییر زوج خط حمله از منشا - علیپور به شریفی - کریمی بود. مهدی شریفی مهاجم شماره 10 تیم پرسپولیس دو موقعیت نخست را از دست داد اما ضربه سوم او در درون دروازه مهدی بهارپور قرار گرفت. در دقیقه 67 احمد بهاروند توانست گل ششم را به ثمر برساند تا پرسپولیسی ها صاحب بردی پرگل شوند اما این پایان کار نبود.

در فاصله 15 دقیقه تا پایان حریف سرخ ها موفق شد یکی از گل ها را جبران کند و در دقیقه 82 نیز احسان علوان زاده از روی نقطه پنالتی گل هفتم را به ثمر رساند تا این بازی با نتیجه 7-1 به پایان برسد.


نکته جالب این دیدار، بازی با توپ های آسیایی بود، آن هم در حالی که دو بازی بعدی پرسپولیس در جام حذفی و لیگ است. این اتفاق معمولا در شرایطی رخ می دهد که بازی بعدی در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا باشد.