بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 9 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

غفوری: تمام تلاشم را می‌کنم در جام ملت‌ها باشم
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 17:13
غفوری: تمام تلاشم را می‌کنم در جام ملت‌ها باشم
وریا غفوری علی رغم ترافیک در پست دفاع راست، برای خودش شانس زیادی جهت بازی در جام ملت ها قائل است.

به گزارش "توپ 90"، وریا غفوری در گفتگویی که پیش از تمرین امروز تیم ملی با اصحاب رسانه انجام داد، در ابتدا درخصوص بازی دوستانه با ازبکستان گفت: همانطور که در جریان هستید این اولین اردو پس از جام جهانی است و هنوز شروع راه برای جام ملت ها است. بازی با ازبکستان هم می تواند شروع خوبی در این مسیر باشد که انشالله تیم ملی بتواند در جام ملت ها موفق باشد.

غفوری در ادامه به سوال یکی از خبرنگاران راجع به انگیزه اش پس از جاماندن از لیست تیم ملی در جام جهانی اینطور پاسخ داد: من همیشه انگیزه لازم برای تیم ملی را داشتم چون تیم ملی بحث جداگانه ای است و الان هم به مراتب انگیزه بیشتری دارم و انشالله بتوانم نظر کادرفنی را جلب کنم و به تیم ملی کشورم در بازی های آسیایی کمک کنم.

دفاع- هافبک راست تیم استقلال درباره احتمال موفقیت ایران در جام ملت ها گفت: نمی شود پیش بینی کرد اما آشنایی کادرفنی به تیم کمک می کند و فکر کنم کار تیم ملی را برای موفقیت راحت تر می کند.

وی درباره ترافیک در پست دفاع راست، اظهار داشت: برای خودم این شانس را قائلم که بتوانم بازی کنم برای تیم ملی و تلاشم را می کنم اما انتخاب آخر را سرمربی می کند.

غفوری در پایان گفت: شرایط سنی ام طوری است که می توانم برای تیم ملی بازی کنم. در مقطع پس از جام جهانی هم تمرین می کردم و یک درصد شانس می دادم که دعوت شوم. اما قسمت نشد به جام جهانی بروم و می رویم برای جام ملت ها.