بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 26 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی نیجریه 1 - تونس 0 (جام ملت های آفریقا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فتحی: شکایت سوپرجام را به سوئیس می‌بریم
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 15:37
فتحی: شکایت سوپرجام را به سوئیس می‌بریم
سرپرست باشگاه استقلال عنوان کرد برای گرفتن حق این تیم در سوپرجام به دادگاه حکمیت ورزش شکایت خواهند کرد.

به گزارش "توپ 90"، امیرحسین فتحی در گفت وگو با رادیو جوان درباره حواشی پیرامون استقلال درباره دیدار سوپرجام، مسابقه آسیایی مقابل السد قطر، پرداخت مطالبات، شکایت یازالده گومز، اضافه شدن مربی به کادر فنی آبی‌ها و پاس شدن چک مرتضی تبریزی توضیحاتی ارائه کرد که مشروح آن را در زیر می‌خوانید:


سوپر جام؟


من قبلا هم گفته بودم که حتما اعتراض می کنیم. به نظر بنده ضمن احترام به دوستان، این رای مبتنی بر انصاف و قوانین فوتبالی نبوده است. قطعا به مراجع بالاتر اعتراض می‌کنم. ما مستحق نتیجه سه بر صفر نیستیم و بازی باید دوباره برگزار شود. من لحظه‌ای برای حق استقلال کوتاه نخواهم آمد. مراجع بالاتر یعنی دادگاه حکمیت ورزش در سوئیس است. من بعد از اعلام رسمی رای‌مان، ظرف مدت قانونی کار را انجام می‌دهیم. اینکه رای به نفع ما صادر شود یا نه را باید دادگاه مشخص کند. ما وظیفه مان ارائه مدارک است. ما همین کار را با استیناف داشتیم. با وجود اینکه ما را دعوت نکردند، نماینده ما با اصرار بنده، مستندات را ارائه داد.

بازی با السد؟


متاسفانه در تهران روز خوبمان نبود و نتیجه خوبی رقم نخورد. من از همه هواداران عذر خواهی کردم و مجددا این کار را می کنم. تمرینات ما به صورت منظم در این مدت و در دو نوبت برگزار می شود و بازیکنان تیم ما آماده هستند. قطعا تمرینات تیم ملی و فیفا دی به ما ضربه خواهد زد. از السد و الدحیل در تیم ملی قطر کسی دعوت نشده است. متاسفانه 6 بازیکن ما در تیم ملی هستند و در حالی که در تاریخ 20 شهریور در ازبکستان بازی دارند و دو روز بعد باید در مسجد سلیمان به میدان بروند. ما درخواست تعویق بازی را داده‌ایم. امیدوارم نتیجه بازی تهران را در قطر جبران کنیم و این مسئله با همت بازیکنان صورت می گیرد.

پرداخت بدهی‌ها؟


کار بزرگی در باشگاه صورت گرفته است. با یک همت و خرد جمعی این مسئله حل شد. عزیرانی که طلب داشتند بخشی از طلب خودشان را بخشیدند. ما یک چالش جدید و عظیمی برای حذف استقلال در یک دهه اخیر داشتیم که این مشکل رفع شد. از هفته بعدی با طلبکارانی که دعوی حقوقی نداشته اند هم صحبت می‌کنیم تا مشکلات را به حداقل برسانیم.

یازالده گومز؟


متاسفانه باید بگویم عدم آگاهی دوستانی که دعوت‌نامه برای این بازیکن فرستادند یک معضل جدی برای باشگاه ایجاد کرده است. او کل قراردادش 400 هزار دلار بوده که همه را خواسته است. او طرح دعوی کرده است. قرارداد امضا نشده است. یک دعوت نامه صادر شده و در آن پاداش، رقم قرار داد و مسائلی از این دست در آن قید شده و مراجع حقوقی این دعوتنامه را قرارداد تلقی می‌کنند. امیدوارم با رایزنی که در حال انجام آن هستیم، دفاعیه خوبی انجام دهیم و مشکل رفع شود. اجازه بدهید مشکلات را باز نکنیم ولی کارهای غیر ورزشی و حقوقی در گذشته رخ داده و ما هنوز در مورد کارهای جاری باشگاه کاری انجام نداده ایم و فقط درگیر مشکلات گذشته هستیم.

چک مرتضی تبریزی؟


بله این چک را اسپانسر باشگاه صادر کرده و یکی، دو روز ظاهرا تاخیر داشته است. من از همینجا از باشگاه ذوب‌آهن و مدیرعاملش عذر خواهی می‌کنم. امیدوارم در این یکی دو روز چک پاس شود و ما از خجالت آنها بر بیاییم.

اضافه شدن دستیار؟


ضمن احترام به دوستانی که اسمشان مطرح می‌شود، باشگاه قصدی ندارد که شخصی را اضافه کند و شفر هم خوسته‌ای در این زمینه نداشته است. امیدواریم نتایج خوبی در ادامه راه بگیریم چون فقط 5 هفته از لیگ گذشته است.