بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 0 - لهستان 1 (یورو زیر 21 سال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ریکاوری شاگردان کی روش با بسکتبال و والیبال(عکس)
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 18:04
ریکاوری شاگردان کی روش با بسکتبال و والیبال(عکس)
بازیکنان تیم ملی در حاشیه تمرین سبک خود در پک به بازی والیبال و بسکتبال پرداختند.

به گزارش "توپ 90"، تمرین روز پنجشنبه ملی پوشان با فشار کمتر و برای ریکاوری در پک برگزار شد و بازیکنان در ساختمان مجهز پک که البته رسانه ها تا به حال فرصت زیادی برای تماشای تمرینات ملی پوشان در آن نداشتند، به تمرین پرداختند.


از نکات جالب محل تمرین تیم ملی، استفاده از وسایل و تجهیزات بسکتبال و والیبال در این مرکز بود و بازیکنان در این جلسه تمرینی بخشی از زمان خود را به ویژه قبل از شروع تمرین به انجام این دو بازی پرداختند.


در این میان استقبال بازیکنان از توپ های بسکتبال بیشتر بود و ملی پوشان قبل از جدی شدن تمرین زیر سبد به امتحان کردن شانس خود برای پرتاب های مختلف پرداختند تا بعد از فوتبال در این رشته ورزشی نیز با یکدیگر رقابت کنند. این رقابت البته بیشتر میان قدیمی های تیم ملی به وجود آمد و چهره هایی که سابقه حضور در جام جهانی و اردوهای قبلی را داشتند، بیشتر به رقابت پرداختند.


تصاویر تمرین تیم ملی نشان می دهد با وجود برخی مشکلات در کنار تیم اما همچنان فضای شاداب و با نشاطی در محل تمرین تیم ملی وجود دارد و کی روش و دستیاران او موفق شدند بازیکنان را از لحاظ انگیزشی به خوبی برای دیدارهای دوستانه و تمرینات پیش رو آماده کنند تا ملی پوشان با بهترین فرم خود اولین اردوی بعد از جام جهانی را پشت سر بگذارند.


عکس امیرحسین خیرخواه