بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 4 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی استقلال خوزستان 1 - نساجی مازندران 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شجاعی، رامین، محرمی؛ سه نسل، سه انگیزه(عکس)
پنجشنبه, 15 شهریور 1397 ساعت 18:13
شجاعی، رامین، محرمی؛ سه نسل، سه انگیزه(عکس)
تیم ملی ایران حالا بعد از جام جهانی نسل جدیدی را به لیست خود اضافه کرده است.

به گزارش "توپ 90"، مسعود شجاعی، رامین رضاییان و صادق محرمی سه نسل متفاوت از تیم ملی با انگیزه های متفاوت اردوی جدید را آغاز کردند.


مسعود شجاعی بعد از حضور در سه جام جهانی، برای رسیدن به مقام قهرمانی جام ملت ها شانس خود را احتمالا برای آخرین مرتبه در تیم ملی آزمایش می کند و امیدوار است به عنوان کاپیتان تیم ملی طلسم کسب قهرمانی در این مسابقات را به عنوان کاپیتان بشکند. شجاعی برای این هدف به فوتبال ایران بازگشته و شرایط متفاوتی نسبت به گذشته در تیم ملی تجربه می کند.


رامین رضاییان اما بعد از اولین جام جهانی خود این روزها از نظر باشگاهی شرایط خوبی ندارد و هنوز تیم آینده خود را مشخص نکرده و بعد از جام جهانی اولین اردوی تیم ملی را در شرایطی سپری می کند که برای یکی از خوب های ایران در جام جهانی غیر قابل تصور بود. رضاییان برای دومین جام ملت های خود آماده می شود و البته به خوبی می داند این بار کار سخت تری برای حضور در ترکیب تیم ملی دارد.


صادق محرمی اما از نظر باشگاهی به مراتب وضعیت بهتری از دو بازیکن دیگر دارد. صادق به تازگی راهی اروپا شده و امسال در یورو لیگ به میدان خواهد رفت. محرمی که فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی در سمت راست دفاع پرسپولیس داشت، امیدوار است تا با ادامه درخشش خود، بتواند اولین جام ملت ها را حتی به عنوان بازیکن نیمکت نشین تجربه کند تا در کنار پیشرفت در رده باشگاهی، در رده ملی نیز پیشرفت کند.


عکس امیرحسین خیرخواه