بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 31 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 3 - تورینو 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ابزار برانکو در دستان کالدرون
شنبه, 29 تیر 1398 ساعت 14:42
ابزار برانکو در دستان کالدرون
پرسپولیس و سایپا باید در چارچوب رقابت های جام شهدا به مصاف یکدیگر بروند.

به گزارش توپ 90، با انجام قرعه کشی رقابت های جام شهدا دو تیم تهرانی پرسپولیس و سایپا در اولین دیدار به یکدیگر رسیدند و باید روز چهارشنبه به مصاف یکدیگر بروند تا فینالیست این جام مشخص شود.

 تقابل دو تیم پرسپولیس و سایپا در دو فصل گذشته یکی از جذاب ترین و جنجالی ترین بازی های لیگ از آب در می آمد و یکی از دلایل اصلی آن تقابل دایی و برانکو بود. جدال پرسپولیسِ برانکو که در زمان حضور این مربی تنها برای قهرمانی می جنگید با سایپای دایی که برای آسیایی شدن تلاش می کرد به حساسیت جدال سرخ‌پوشان و نارنجی پوشان می افزود.

روز چهارشنبه از تقابل برانکو و دایی خبری نیست و باید شاهد دو تیم جدید با تفکراتی متفاوت باشیم.‌ سایپا با ابراهیم صادقی باید لیگ نوزدهم را شروع کند. می توان گفت انگیزه این مربی جوان سایپا اگر با انگیزه ای که دایی برای تقابل با تیم سابق خود داشت، برابر نباشد، کمتر هم نیست.

در سویی دیگر اگرچه برانکو در جمع سرخ‌پوشان حضور ندارد ولی با توجه به حضور نه چندان پرشور پرسپولیس در نقل و انتقالات می توان گفت همان ابزار برانکو در دستان گابریل کالدرون خواهد بود. از مربی آرژانتینی پرسپولیس با تفکراتی تهاجمی یاد می شود و گفته می شود که او فوتبالی را با تلفیق دو سبک تهاجمی و تدافعی می پسندد.

روز چهارشنبه زمان رونمایی از پرسپولیس کالدرون می باشد و تقابل دو مربی جدید پرسپولیس و سایپا جدالی جدید با فوتبالی جدید در فوتبال ایران خواهد بود.