بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 3 شهریور 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پاری سن ژرمن 4 - تولوز 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رسن در دوحه با پرسپولیس قرارداد بست
چهارشنبه, 26 تیر 1398 ساعت 16:36
رسن در دوحه با پرسپولیس بست
هافبک عراقی تیم پرسپولیس سرانجام با این تیم تمدید کرد تا وضعیت فهرست پرسپولیس بهتر و بهتر شود.

به گزارش "توپ 90"، تیم پرسپولیس این روزها آخرین گام های خود در بازار نقل و انتقالات را برمی‌دارد. روز گذشته وحید امیری ستاره تیم ملی و ترابزون با این تیم قرارداد بست و امروز هم بشار رسن با ایرج عرب به توافق رسید تا قرارداد این بازیکن نیز تمدید شود.

رسن در تابستان لیگ هفدهم پرسپولیسی شد و عملکرد بسیار خوبی را در دو فصل از خود نشان داد. او اگرچه آمار گل و پاس گل بالایی نداشت اما در ترکیب سرخپوشان موثر ظاهر شد و به خصوص در دوران محرومیت نقل و انتقالاتی، نمایش های اثرگذاری را از خود نشان داد.

 

پیش از پایان فصل، فشار هواداران باعث شد تا پرسپولیس رسن را به میز مذاکره بیاورد و حتی قرارداد او را هم تمدید کند اما سپس مشخص شد که این قرارداد به خاطر خالی بودن جای مبلغ، از اعتبار برخوردار نیست.

 

 

پس از آن رسن اگرچه تمایل داشت تا در پرسپولیس بماند اما نسبت به وضعیت مالی و مشکلات ارزی گلایه هایی را انجام داد و به نوعی خیلی ها تصور کردند او فوتبالش را در جایی غیر از تهران ادامه خواهد داد اما در نهایت اتفاق رقم نخورد و بشار در پرسپولیس ماندنی شد.

با حضور او تعداد بازیکنان تیم پرسپولیس در خط هافبک بیشتر می شود و رقابت برای پست پلی میکر بین او و سروش به بیشترین میزان می رسد.

 

نکته مثبت این که هافبک شماره 5 عراقی در لیست بزرگسالان قرار ندارد و همین موضوع اتفاق مثبتی برای این بازیکن محسوب می شود.

 

قرارداد جدید رسن و پرسپولیس یک ساله خواهد بود و در دوحه به امضا رسیده است.